Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy zwiastun trybów dla wielu graczy w Battlefield 4

20 postów w tym temacie

> Cały świat gra, a Polska musi czekać do 31 :( . I mamy wersję PL/RU, a na rosyjskich
> serwerach już są gracze, nie rozumiem tego...

Krótko ci to wyjaśnię: POLSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej może mi ktoś wyjaśnić jakie będą ostatecznie ceny gier na Ps4? Chce kupić właśnie Bf4 ale cena 260zł jest trochę odstraszającą, czy jest szansa że powrócą one do poziomu 220zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

European Union
Pre-load: At least 24 hours before launch
Game Launch: Oct 31 at 12:01AM CET
wiec nie chodzi o to ze polska majot15
daty zaleznie od regionu albo 29 albo 31-proste jak bat,a nie odrazu bo to polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hej może mi ktoś wyjaśnić jakie będą ostatecznie ceny gier na Ps4? Chce kupić właśnie
> Bf4 ale cena 260zł jest trochę odstraszającą, czy jest szansa że powrócą one do poziomu
> 220zł?

Jakiś link? Wskazówka jak to znaleźć? Chyba, że chodzi Ci o tą metodę z VPN - wtedy trzeba na nowo ściągać 24gb gry :d. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ci co mowia ze to kalka bf3 to w nia nie grali.ocenia sie po zagraniu a nie po filmikach z youtuba.co innego grac a co innego ogladac.Strasznie wkurzaja mnie ludzie kturzy pisza ze bf4 to w sumie bf3,5.zagracie zobaczycie.a gra podobna musi byc do poprzedniej-to logiczne.inaczej musieliby stworzyc nowa gre,pod inna nazwa juz.jakbym mial wymieniac wszystkie zmiany i uleprzenia to nie wiem ile by to czasu zajelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hej może mi ktoś wyjaśnić jakie będą ostatecznie ceny gier na Ps4? Chce kupić właśnie
> Bf4 ale cena 260zł jest trochę odstraszającą, czy jest szansa że powrócą one do poziomu
> 220zł?
Są sklepy internetowe sprzedające za 249 za darmową wysyłką. Lista oficjalnych partnerów http://www.battlefield.com/pl/battlefield-4/buy/playstation-4 Myślę, że poniżej 249 zł nie będzie można kupić gry na PS4. Ewentualnie MediaMarkt czy Saturn mogą sprzedawać 10 zł taniej.

Można jeszcze kupić wersję angielską na amazonie za 47 funtów. Co daje ok 135zł plus ewentualne prowizje zależne od banku, w którym masz kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ci co mowia ze to kalka bf3 to w nia nie grali.ocenia sie po zagraniu a nie po filmikach
> z youtuba.co innego grac a co innego ogladac.Strasznie wkurzaja mnie ludzie kturzy pisza
> ze bf4 to w sumie bf3,5.zagracie zobaczycie.a gra podobna musi byc do poprzedniej-to
> logiczne.inaczej musieliby stworzyc nowa gre,pod inna nazwa juz.jakbym mial wymieniac
> wszystkie zmiany i uleprzenia to nie wiem ile by to czasu zajelo.
Mnóstwo osób które grały w betę uważają że to kalka. wymień mi trochę tych zmian, bo ja grając w betę miałem wrażenie jakbym grał w duże, niedopracowane dlc. Nawet część modeli pojazdów,broni,żołnierzy została przeniesiona z BF3. wdg. mnie troche zmieniły się kolory są żywsze, no i system levolution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku ja już od wczoraj pogrywam wystarczy wejść na battleloga i poszukać na forum co i jak... podpowiedź VPN i możesz grać już od dwóch dni lol xD btw singleplayer zajebisty, multiplayer kuleje, lagi crashe, i bugi z dzwiękiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 18:48, kodi24 napisał:

AC4 to ponoc najlepszy Asasyn z calej serii. BF4 to smiech na sali. Wybieraj ^^


Hmm nie wiem nie grałem jeszcze na PC nie wyszedł AC 4 ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować