Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zagraj w polską wersję Age of Empires III przed innymi i zgarnij wspaniały prezent!

65 postów w tym temacie

Już zamówiłem i z niecierpliwością czekam żeby zagrać. :)
To że aoe3 jest inna niż poprzednie 2 części to nie znaczy że gorsza. Prosty przykład: namiętnie się zagrywałem w obie części Baldurs Gate i jak się dowiedziałem że Neverwinter Nights będzie w 3D byłem niezbyt zadowolony. Ale już po godzinie grania stwierdziłem że 3D jest ok, mało tego nawet pomaga w graniu.
Może to nie najlepszy przykład ale wszystko się zmienia, wystarczy poczytać co chcą zrobić z Diablo III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zamówiłem kilka dni temu i czekam niecierpliwie, żeby zagrać w pełną wersję gry.
Grałem w demo i muszę powiedzieć, że gra pomimo, że jest trochę inna niż I i II (przecież dotyczy innego okresu historii) to jest klimatyczna i grywalna - a jeśli w pełnej wersji poprawione zostaną drobne błędy (a zostaną na 99% poprawione) - to będzie to gra BARDZO DOBRA (a czy rewelacja - to pokaże czas).
Sequele nie mogą się przecież różnić od prequeli wyłącznie jakością grafiki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie nie stac na AOE 3 :P mam 220 zł ale musze wydac na ramy, bo mam tylko 256 , kupuje kingston 512 ddr 400 mhz cl 2.5 non-ecc :D:Dd za 215 zł : ) W końcu skoncza sie wiekowe ladowania gier , windowsa itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 21:43, D2T napisał:

patch do win2k nie jest potrzebny - gre mozna zainstalowac na win2k stosunkowy prostu
sposob. cale te teksty ze gra wymaga winxp to zwykla proba nakrecania sobie klientow na system. Polecam te informacje:
http://aoe3.heavengames.com/cgi-bin/forums/display.cgi?action=ct&f=1,25530,0,all


JA Ci serdecznie dziękuje za odpowiedź ale ja nielubie się bawić w biosie takimi żeczmi niechce kupić gry za 139 zł i z nadzieją ufać,że dam rade zrobić to wszystko dobrze w biosie :-).Ale dzięki Ci za odpowiedź.A ja to pewnie będe czekał na nową część Settlersów Legendy bo z tym niema żadnych problemów działa nawet na windows 98!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 13:28, kamilimaciek1 napisał:

JA Ci serdecznie dziękuje za odpowiedź ale ja nielubie się bawić w biosie takimi żeczmi


LOL.... w DOSie uruchomić a nie BIOSie!!! przeczytales w ogole linka ktorego podeslalem? http://aoe3.heavengames.com/cgi-bin/forums/display.cgi?action=ct&f=1,25530,0,all
Cala filozofia to uruchomic instalator gry z jednym parametrem z poziomu dosowego terminala (start->uruchom->cmd) i ew doinstalowac patche ze strony microsoftu. Robota na 10 sekund, a trudnosc taka ze przecietna sekretarka dalaby rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 14:47, CrowPL napisał:

Tylko czy aby z tym kuflem nie byl taki numer ze ja teraz zmowie gre a potem okaze sie ze w sklepie kufel bedzie tez sie
znajdowal w pudle...


Raczej nie, bo do dużego pudełka trudno było by mu się zmieścić, a z tego co wiadomo to gra będzie wydana w pudełku dvd, do którego kieliszek na setkę nie wejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje że Cd-projekt bęzie robiło bardzo dużo takich promocj że na większość hitów będzie jakaś wypasiona promocja.Weźmy np:DS2 do tej gry dali gre gratis i koszt przesyłki gratis tak samo AOE3 myślę że inne "wielkie" gry będą też jakoś promowane....i bardzo dobrze:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 18:48, =PtaQ napisał:

Jaką grę dawali do DS2 gratis jeśli można spytać? :P

Do wyboru jedna: Worms Forts LUB Full Spectrum Warrior LUB Swiatynia Pierwotnego Zla. Dodatkowo byly free koszta przesylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 14:17, D2T napisał:

LOL.... w DOSie uruchomić
a nie BIOSie!!! przeczytales w ogole linka ktorego podeslalem? http://aoe3.heavengames.com/cgi-bin/forums/display.cgi?action=ct&f=1,25530,0,all
Cala
filozofia to uruchomic instalator gry z jednym parametrem z poziomu dosowego terminala (start->uruchom->cmd) i ew
doinstalowac patche ze strony microsoftu. Robota na 10 sekund, a trudnosc taka ze przecietna sekretarka dalaby rade.


Może i sekretarka potrafi :-) ale ja nią niestety niejestem :-P.przeczytałęm ten link ściągnełem to co trzeba i zainstalowałem jak mówiłeś tego patch ale ale Demo AOE3 mi niedziała dalej bo mam zastary system wiesz coś może o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac ze to zamowienie wyglada DUZO profesjonalniej od tego z ds2. Widac cd-projekt uczy sie na swoich bledach co dobrze o nich swiadczy (chodzi mi np o numer zamowienia tu odrazu zostal podany nie trzeba czekac na maile ktore nie dochodza). Oraz swietna cena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tu zadać pytanie CDP, ale odpowiedzi raczej nie dostanę ;)

Mianowicie - co wy macie z tego, że sprzedajecie towar o 30zł taniej, dodając do niego również coś kosztujące gadżety.
W ekonomii zawsze obowiązuje zasada "nie ma nic za darmo", a tutaj wręcz sami pozbawiacie się części zarobków.

A więc ładnie wyglądający zestaw pre-order ma gracza skusić do podjęcia decyzji już teraz i kupna gry przez wasz, a nie inny sklep? Ale z drugiej strony mogę na 5 dni przed przesyłką odmówić zamówienie, więc nie zapewniacie sobie na 100% klientów, bo nuż gdzie indziej ktoś sprzeda za "10zł".

Ciekawe też jest funkcjonowanie samego sklepiku. Niegdyś sklepy przy stronach dystrybutorów były to jakieś większe partnerskie portale (jak np. Wirtualny Świat daaawno temu) albo małe sklepiki, które ewidentnie nie były nastawione na specjalne zarobki tylko były wręcz niezbędną częśćia dobrego serwisu dobrej firmy.

Teraz zaczęły sie setki promocji, więc widzę, że poza zarobkach na dystrybucji sami też zarabiacie nieźle na sprzedaży :].
Bo trudno, aby poromocje były tylko zachętą do popierania wyłączeni firmy CDP - przecież nie jest to "rynek" spodni skórzanych, gdzie wybieram sklep A, B, C, ..., Z tylko gier, gdzie jedną grę kupuje od jednego dytrybutora.

A może po prostu sprzedaż w sklepach a la Empik staje się mniej opłacalna niż kiedyś, więc przyciągacie klientów łatwym załatwianiem sobie gier przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 12:38, Backside napisał:

Mianowicie - co wy macie z tego, że sprzedajecie towar o 30zł taniej, dodając do niego również coś kosztujące gadżety.
W ekonomii zawsze obowiązuje zasada "nie ma nic za darmo", a tutaj wręcz sami pozbawiacie się części zarobków.


marze sklepow wynosza okolo 25-35% ceny gry. CDP moze wiec smialo odjac ta kwote z ceny gry, bo jego zarobek jest wkalkulowany w pozostala czesc ceny.

Dnia 01.11.2005 o 12:38, Backside napisał:

Ciekawe też jest funkcjonowanie
samego sklepiku. Niegdyś sklepy przy stronach dystrybutorów były to jakieś większe partnerskie portale (jak np. Wirtualny
Świat daaawno temu) albo małe sklepiki, które ewidentnie nie były nastawione na specjalne zarobki tylko były wręcz niezbędną
częśćia dobrego serwisu dobrej firmy.

Wirtualny Swiat byl sklepem CDP tak samo jak obecnie sklep.gram.pl.

Dnia 01.11.2005 o 12:38, Backside napisał:

A może po prostu sprzedaż w sklepach a la Empik staje się mniej opłacalna niż kiedyś, więc przyciągacie klientów
łatwym załatwianiem sobie gier przez internet?

mysle ze w tym jest czysta logika - po co oferowac gre przez posrednika, skoro mozna sprzedac gre bezposrednio klientowi bez marzy sprzedawcy koncowego. czyli de facto obnizacjac cene wszystkich gier o 30% (to robia wirtualne pieniadze - w kazdym pudelku jest tyle kasy ile mozna wydac na kupno gry, slowem jest zakamuflowana obnizka cen wszystkich gier CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować