Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deadly Premonition - twórcy przepraszają za nienajlepszy port na PC

8 postów w tym temacie

Mogłem kupić grę na PS3 ale wolałem poczekać ze względu na obiecaną lepszą grafikę i kilka dodatków na PC. Dobrze, że gra wypadła mi z głowy bo był żałował kupna jak na razie. Za jakiś czas na pewno się zaopatrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? Nie można rozdzielczości zmienić? Po prostu olali sprawę, nikt ich nie poganiał, ta gra była na Greenlighcie. No ale zawsze można przeprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd macie informacje, że mod jest tworzony z pomocą developerów? Z tego co czytałem to tylko i wyłącznie robota osoby odpowiedzialnej za analogiczny mod do Dark Souls.

PS. Nienajlepszy port to słowo bardzo delikatne. Jest wprost tragiczny. Samo granie na klawiaturze i myszy to mordęga, a gra nie obsługuje nawet pada od X360! DP na PC to najgorsza edycja ze wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie jest i tak o WIELE ładniej od wersji na xbox''a, którą miałem okazję obadać wcześniej. Mam laptopa, więc rozdziałka nie kłuje tak w oczy, jest chyba maksymalna w moim przypadku, więc nie boli aż tak bardzo.

Aczkolwiek razi w oczy fakt, że nie przenieśli sterowania z 360 - chodzi o wsparcie dla pada, nawet tego xboxowego. W ogóle nie zostaje wykryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować