Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy w listopadzie 2013 roku - najciekawsze premiery miesiąca

25 postów w tym temacie

Dzieciątka!!!

X Rebirth will be released for PC on the 15th of November 2013.

Jak mogliście zapomnieć o tak ważnej premierze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 16:52, xystof napisał:

Jak mogliście zapomnieć o tak ważnej premierze?????


Pewnie nie jest najciekawsza. Polski Deadfall Adventures też się nie załapał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 17:03, Shinigami napisał:

> Jak mogliście zapomnieć o tak ważnej premierze?????

Pewnie nie jest najciekawsza. Polski Deadfall Adventures też się nie załapał ;)


X Rebirth jest ciekawsza niż większość wymienionych. Wina tu leży chyba po stronie wcześniejszych części które były tak skomplikowane w obsłudze, że większość znanych mi graczy po prostu się zniechęcała po 2-3 godzinach dochodzenia "o co chodzi". Za to i tak najlepiej wspominam prekursora serii X czyli Elite 2 Frontier. Na 1M (słownie: Jednym Megabajcie!) umieszczono taką fizykę i tyle układów gwiezdnych że czacha paruje. Mówcie co chcecie - nie spodziewam się po rebirth drugiego frontiera ale od dawna czekam na jakąś dobrą kosmiczną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 23:26, asceta napisał:

> > Jak mogliście zapomnieć o tak ważnej premierze?????
>
> Pewnie nie jest najciekawsza. Polski Deadfall Adventures też się nie załapał ;)


X Rebirth jest ciekawsza niż większość wymienionych. Wina tu leży chyba po stronie wcześniejszych
części które były tak skomplikowane w obsłudze, że większość znanych mi graczy po prostu
się zniechęcała po 2-3 godzinach dochodzenia "o co chodzi". Za to i tak najlepiej wspominam
prekursora serii X czyli Elite 2 Frontier. Na 1M (słownie: Jednym Megabajcie!) umieszczono
taką fizykę i tyle układów gwiezdnych że czacha paruje. Mówcie co chcecie - nie spodziewam
się po rebirth drugiego frontiera ale od dawna czekam na jakąś dobrą kosmiczną grę.


I stało się jasne dlaczego nie ma tu rebirth. W sklepie nie jest dostępny preorder. Mam nadzieję, że po premierze pojawi się w sklepie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować