Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Europejski debiut DS Lite

14 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2006 o 14:47, sathorn1 napisał:

A po ile chodzi taki DS? Nigdzie nie jest napisane?


Różnie z tym bywa. W Polsce w okolicach 600zł, ze zgniłego zachodu jak się postarać to można sprowadzić i o 100zł taniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no może sie skusze ale chyba bardziej nie niż tak a i życze tej konsolce powodzenia na nowej ścieżce życia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, cóż, DSL nie potrzebuje rekomendacji (fani i tak kupią, a antyfanów się nie przekona... ;P ), niestety ja się nie skuszę - mam już GBM i w zupełności mi on wystarcza, a przy tym jest nawet o połowę od nowej konsolki tańszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba odrobine zreczniej byloby zamiast pisac "przyciągnąć ludzi o bardzo skrajnych nastawieniach" napisac "przyciagnac ludzi o skrajnie roznych nastawieniach" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 21:36, stealth1947 napisał:

Jest to nowosc!!! Wiec nic dziwnego ze sklepy nakladaja wysokie marże. Sadze ze polski sprzedawca
zarabia jakies 100zl na jednej konsoli:(


proszę cię, chyba nie wiesz o czym mowisz. cena konsoli w Polsce jest ceną ogólno europejską ustaloną przez Nintendo Europe a nie przez polskie czy europejskie sklepy. Cena nintendo to 149 euro czyli właśnie 600 złotych. koniec i kropka. inny fakt ze drogo ale inny ze sklepy tu niczego nie zawyzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 16:31, Ziomal99 napisał:

a w USA DS:Lite 129$,czyli jakies 400zl, ach ta Polska ludzie mają mniej pieniędzy, a ceny
jeszcze wyższe


panie "Ziomal", nigdy ale to nigdy dla sprzedawanej w Polsce elektroniki nie stosuje się przelicznika z dolarów tylko z euro bo należymy do Europy. a zasada jest taka że przy sprzęcie cena europejska jest liczbowo równa cenie amerykańskiej (1 dolar = 1 euro). tak jest w całej całej europie. czemu? bo w europie mamy coś takiego jak vat. weź sobie teraz cenę US, dodaj 17-20% i masz cenę euro. polecam dyrektywę 2002/38/EC jak masz dalsze wątpliwości ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować