Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Assassin`s Creed IV: Black Flag - Gniazdo piratów

12 postów w tym temacie

> Głupotą jest flota przez sieć. Nie używam internetu w konsoli więc nie mogę używać floty
> -.-
Głupotą byłoby, jakbyś musiał 20 godzin mieć włączoną grę. Druga sprawa, ze mogli to załatwić zmniejszając czas do 30 minut jak w poprzednich częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW jak zdobyć strój gubernatora? Tzn. za znalezienie "social treasure". Ale o co z tym chodzi czy to jest związane z jakimś czasowym wydarzeniem, pt. "złap 5 małp, a jak nie zdołasz w tydzień to spadaj", czy można kiedykolwiek zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 12:13, killer112 napisał:

Głupotą jest flota przez sieć. Nie używam internetu w konsoli więc nie mogę używać floty
-.-

Moduł floty sprawia wrażenie przygotowanego pod jakąś aplikację mobilną albo serwis internetowy - w domu pływasz sam, poza nim wydajesz rozkazy statkom.

Może za kilka dni doczekamy się ogłoszenia czegoś takiego, a może ekipie zmieniła się idea i nic z tego nie będzie.

W każdym razie wiele nie tracisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie które zdecyduje o moim zakupie... czy podróżując statkiem można w końcu(nie jak w poprzedniej częśći) nim, NIE sterować tylko biegać bo całej łajbie czy tam zwijać żagle cokolwiek, ale żeby jakiś przydzielony przez nas pirat sam kierował nim w wyznaczone miejsce? bo fajnie się steruję itd, ale chętnie pobawiłbym się w jakiegoś marynarza czy posiedział na bocianim, podczas rejsu i obserwował śliczne widoki... w AC3 to mnie już nudziło, każda wyprawa to ciągłe stanie za kierą i wydawanie rozkazów 2 przyciskami szybciej i wolniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moduł floty sprawia wrażenie przygotowanego pod jakąś aplikację mobilną albo serwis internetowy
> - w domu pływasz sam, poza nim wydajesz rozkazy statkom.
>
> Może za kilka dni doczekamy się ogłoszenia czegoś takiego, a może ekipie zmieniła się
> idea i nic z tego nie będzie.
>
> W każdym razie wiele nie tracisz :)
Jak widzę Gram trochę nie do końca na czasie. Ogłoszono już z miesiąc temu aplikację na IOS i Androida, która właśnie odpowiada za mobilne zarządzanie flotą (plus podgląd mapy i dostęp do Bazy Danych Animusa).
> pytanie które zdecyduje o moim zakupie... czy podróżując statkiem można w końcu(nie jak
> w poprzedniej częśći) nim, NIE sterować tylko biegać bo całej łajbie czy tam zwijać żagle
> cokolwiek, ale żeby jakiś przydzielony przez nas pirat sam kierował nim w wyznaczone
> miejsce? bo fajnie się steruję itd, ale chętnie pobawiłbym się w jakiegoś marynarza czy
> posiedział na bocianim, podczas rejsu i obserwował śliczne widoki... w AC3 to mnie już
> nudziło, każda wyprawa to ciągłe stanie za kierą i wydawanie rozkazów 2 przyciskami szybciej
> i wolniej...
O zakupie zadecyduje, czy można pobiegać po statku? Jakby to było najważniejsze... | tego co słyszałem to jak zatrzymasz, to możesz po nim biegać, a nawet wyskoczyć za burtę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 12:48, NemoTheEight napisał:

A tak BTW jak zdobyć strój gubernatora? Tzn. za znalezienie "social treasure". Ale o
co z tym chodzi czy to jest związane z jakimś czasowym wydarzeniem, pt. "złap 5 małp,
a jak nie zdołasz w tydzień to spadaj", czy można kiedykolwiek zrobić?

Social treasure to "niebieskie" skrzynie, które pojawiają się jako eventy. Im więcej masz znajomych grajacych, tym więcej takich skrzyń trafiasz, bo "niebieskie" miejscówki są udostępniane przez sieć na kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Social treasure to "niebieskie" skrzynie, które pojawiają się jako eventy. Im więcej
> masz znajomych grajacych, tym więcej takich skrzyń trafiasz, bo "niebieskie" miejscówki
> są udostępniane przez sieć na kilka godzin.
Ale nie jest tak, że jak po 3 w nocy nie wejdę, to już nie zdobędę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 19:56, Ghost_Assassin napisał:

Dlaczego na wszystkich filmikach jest język angielski w grze?
Czyżby w Black Flag nie było polonizacji?

Normalnie jest, po prostu moja wersja (promka prasowa) nie miała PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2013 o 20:11, NemoTheEight napisał:

> są udostępniane przez sieć na kilka godzin.
Ale nie jest tak, że jak po 3 w nocy nie wejdę, to już nie zdobędę?


Sam też odkrywasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować