Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo 3 rozeszło się w liczbie 14 milionów sztuk

27 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2013 o 12:20, Lordpilot napisał:

Niemniej - pogratulować wypada :)


Gratulacje się należą.

Ale bądźmy ze sobą szczerzy D3 na konsole miało sens ale nie rok po premierze. A jak wyszło w końcu to część recenzentów że fajnie się na konsoli na padzie ale coś o dziwo lepiej na PC.

I tutaj 2 argumenty mogą nieco dziwić niektórych graczy co grają tylko na konsolach:

Duża liczba graczy online oznacza że idzie znaleźć sobie random ekipę i nadal przyjemnie grać - I tutaj pewnie ktoś wyskoczy że najlepiej się gra ze znajomymi. Zgoda, ale co jak znajomi nie mogą albo nie chcą grać. Dlatego jak słyszę i czytam, że zapomina się o wadzie granie z nieprzyjaznym randomem bo gra się ze znajomymi to sorry dla mnie to jeszcze większa wada.

Gra będzie miała swoją społeczność na PC - Dobra na konsolach też jest. Tylko która będzie platformie na dłużej skoro ludzie grają nadal w D1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 08:18, gures1 napisał:

d3 polecialo na sławie d2 i tyle....na dodatek połaszą sie jedynie tylko fani marki
bo wrażeniach z podstawki były nie za ciekawe...co do d3 na konsolach to na te chwilę
prawie wszyscy latają z kilkoma milionami dpsu i maja wszystko na hita, dupowanie, i
tworzenie itemow w edytorach jest na porządku dziennym.


Edytor przedmiotów na konsolę. Jeszcze jakieś fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 17:49, maniekk napisał:

Edytor przedmiotów na konsolę. Jeszcze jakieś fantazje?


Przenoszenie save''ów na pendrivach. Jeszcze jakieś głupie pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 18:51, leszeq napisał:

> Edytor przedmiotów na konsolę. Jeszcze jakieś fantazje?

Przenoszenie save''ów na pendrivach. Jeszcze jakieś głupie pytania ?


Tak. Jak miałbyś zamiar zrobić, to na PS3, skoro konsola stwierdzi, że save nie był wykonany na tej maszynie i nie pozwoli na zapis? Jeśli byłoby to możliwe, każdy latałby z platyną od pierwszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 20:27, maniekk napisał:

Tak. Jak miałbyś zamiar zrobić, to na PS3, skoro konsola stwierdzi, że save nie był wykonany
na tej maszynie i nie pozwoli na zapis? Jeśli byłoby to możliwe, każdy latałby z platyną
od pierwszego dnia.


Weź to sobie po prostu zgoogluj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 12:05, Xeoo napisał:

no tak tyle że gra byla dostępna w sklepach przez wiele wiele lat tak samo jak starcraft.
rok dwa lata przed premierą diablo 3 diablo 2 wciąż kosztowalo okolo 50 złotych i schodziło
jak świeże bułeczki:)(sam kupiłem drugą kopię bo stare płyty odmówiły posłuszeństwa).

ale po co? można przecież przypisać do konta na battle.necie i ściągać kiedy się chce. ja moich płyt z D2 nie widziałem od dwóch lat, a gram regularnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować