Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision: będzie nowe Call of Duty w przyszłym roku

26 postów w tym temacie

...niech nawet wypuszcza 3 CODy w ciągu roku. Wspaniali gracze kupią od reki. Swoja droga niezły mają sposób na kase. Co roku wyciagac miliony od ludzi za praktycznie to samo.
Dobrze ze chociaż GTA nie wychodzi co roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest spadek i to widać - Ghosts zostało sprzedane gorzej niż oczekiwali, a oczekiwali podbicia wyniku GTA. Zamiast powiedzieć ile gra zarobiło licząc kopię trafione do graczy woleli powiedzieć, że pchnęli do setek tysięcy sklepów towar o wartości 1 miliarda. Byłem fanem serii, ale od MW 3 nie tknąłem już ani jednej części, tak też będzie za rok. Wolę lepiej inwestować pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie grałem w żadnego CoDa od czasów World at War (taki był ten tytuł? pamięć już nie ta...). naprawdę niczego nie żałuję w tej dziedzinie. uwielbiam strzelanki, ale jest dużo o wiele lepszych na rynku. po co marnować czas na serię, która od kilku ładnych lat jest boleśnie przeciętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD sie sprzedaje, ludzie wydaja na niego kase, a Acti ta kase zarabia. To prosze powiedzcie mi czego sie spodziewacie? Ze ktos wyda miliony zeby zmienic serie, ktora moze sie nie sprzedac? To biznes, nikt tego nie robie bo mu sie nudzi albo ma wizje, nie te czasy. Teraz liczy sie zarobek. Wlodarze Acti padli by ze smiechu jakby zobaczyli wasze komentarze, na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 15:37, TigerXP napisał:

CoD sie sprzedaje, ludzie wydaja na niego kase, a Acti ta kase zarabia. To prosze powiedzcie
mi czego sie spodziewacie? Ze ktos wyda miliony zeby zmienic serie, ktora moze sie nie
sprzedac? To biznes, nikt tego nie robie bo mu sie nudzi albo ma wizje, nie te czasy.
Teraz liczy sie zarobek. Wlodarze Acti padli by ze smiechu jakby zobaczyli wasze komentarze,
na bank.

No coś ty, przecież Activision się bardzo przejmuje wszystkimi komentarzami: http://i.imgur.com/4eWjbFn.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> /.../
> Dobrze ze chociaż GTA nie wychodzi co roku :-)

Mam wrażenie, że target ich gier nie potrafiłby rozpoznać jeśli umieścili by zeszłoroczną grę z nowym tytułem. Nie wiem, czytanie ich męczy i grają tylko to co w tv bo to musi być dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> moga i co miesiac robic "kopiuj >wklej" a hamburgery i tak to kupia....
> dokad zmierza ta branza :/

Tam dokąd prowadzi ją klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować