Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: Heroes of the Storm będzie się wyróżniało na tle konkurencji. Zobacz screeny

12 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

- Zawsze tworzyliśmy gry podobne do już istniejących, ale polewaliśmy je specjalnym sosem Blizzarda, a ludzie to doceniali - mówi Alan Dabiri, odpierając zarzuty o wtórność Heroes of the Storm.

Przeczytaj cały tekst "Blizzard: Heroes of the Storm będzie się wyróżniało na tle konkurencji. Zobacz screeny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ci dalej na kolorowo jak w Disneyu, tak jak w Diablo. do którego nie pasuje taka stylistyka. Siłą rzeczy powinno być mroczne. Miło wspominam jedynkę, i zastanawiam się czy warto zagrać w trójkę, może ktoś zachęci ? Bo ta kolorowanka nieco odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up Szczerze polecam D3, zwłaszcza teraz rok po premierze (nie będziesz męczyć się z premierowymi bugami i crashami serwerów). Gra wcale nie jest wesołą kolorowanką o hefalumpach (no może ten jeden kucykowy loch umknie twym srogim spojrzeniom), można naprawdę się wczuć. W marcu znika największy problem gry - nikczemny Auction House, tak więc rodzinkę wyślij na wakacje, podepnij się pod kroplówkę i GRAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ci dalej na kolorowo jak w Disneyu, tak jak w Diablo. do którego nie pasuje taka stylistyka.
> Siłą rzeczy powinno być mroczne. Miło wspominam jedynkę, i zastanawiam się czy warto
> zagrać w trójkę, może ktoś zachęci ? Bo ta kolorowanka nieco odrzuca.

Sprawdź sobie wersję demo (można pobrać ze strony battle.neta). Mnie osobiście D3 podoba się o wiele bardziej od D2 (a w tę zagrywałem się od premiery). Nie rozumiem też płakania na cukierkowość. D3 nie jest cukierkowe i uważam, że styl graficzny został świetnie dobrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo w tym prawdy problem polega na tym że powinni zrobić świeży sos bo ten już jest mocno przeterminowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Noma tak to są mounty = )
swoją drogą zobaczyłbym ten tytuł z czystej ciekawości, ciekawy pomysł z połączeniem wszystkich bohaterów do jednego koszyka i bijatyka... tylko " śmierdzi " mi tutaj takim:

-LoL''em + Dota [ jeżeli chodzi o wygląd mapy, sposób wygranej, struktury (mid, top, bot / supp itp. )
- pomysł Tekken vs Street Fighter [ czyli połączenie kilka tytułów, postaci konkretnie ]

Polewają sosem.? To właśnie ten " sos " mnie interesuje, co takiego będzie w tym " sosie " , że ludzie zaczną w to grać i to im się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 11:53, CAPTAINCOMMANDO napisał:

A ci dalej na kolorowo jak w Disneyu, tak jak w Diablo. do którego nie pasuje taka stylistyka.
Siłą rzeczy powinno być mroczne. Miło wspominam jedynkę, i zastanawiam się czy warto
zagrać w trójkę, może ktoś zachęci ? Bo ta kolorowanka nieco odrzuca.

Tyle tylko, że Diablo 3 wcale tak nie wygląda... Heroes ma być kolorowe, bo takie są założenia - to luźna, wesoła gierka bez fabuły, co by tylko postacie z 3 różnych uniwersów tam mogły ze sobą powalczyć, więc takie narzekania są bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>tylko " śmierdzi " mi tutaj takim:

Dnia 11.11.2013 o 12:44, knypol17 napisał:



-LoL''em + Dota [ jeżeli chodzi o wygląd mapy, sposób wygranej, struktury (mid, top,
bot / supp itp. )


No ale przecież właśnie z tym kojarzą się gry z gatunku MOBA (to trochę jakby powiedzieć że fps X śmierdzi fpsem Y, bo widok jest z pierwszej osoby). I to nie tak że LoL i Dota są jedynymi przedstawicielami, bo w ciągu ostatnich paru lat zdążyło się pojawić więcej gier tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ci dalej na kolorowo jak w Disneyu, tak jak w Diablo. do którego nie pasuje taka stylistyka.
> Siłą rzeczy powinno być mroczne. Miło wspominam jedynkę, i zastanawiam się czy warto
> zagrać w trójkę, może ktoś zachęci ? Bo ta kolorowanka nieco odrzuca.

Tak też z początku myślałem. Ale uwierz mi... kiedy zejdziesz do podziemi pod koniec pierwszego aktu, to myślę że wybaczysz im taką stylistykę bo gra dalej zachowała swój urok w postaci wysublimowanego gore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem osobą, która nie do końca podziela fenomenu Blizzarda, a w szczególności World of Warcraft. Nie mówię, że to jest zła gra, wręcz przeciwnie, ale jednym z najważniejszych aspektów (wg mnie), był fakt, że było to pierwsze dobrze wykonane MMO. Zatem jeśli Hereos of the Storm okaże się sukcem i pobije lub chociaż dorówna takim tuzom jak Dota 2 czy League of Legends, zwrócę honor kanadyjskiej firmie. Będzie to świadczy, że Blizzard nie opiera się w dużej mierze na byciu prekurosorem, ale również posiada ten "specjalny sos".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować