Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jutro ukaże się Baldur`s Gate 2: Enhanced Edition

28 postów w tym temacie

Za drogo, poczekam na jakaś steamową wyprzedaż, w tym czasie wyjdą pewnie niezbędne łatki. xD

I znowu Black Pits? Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 19:00, Zdzichacz napisał:

22,99?!
To za 30zł można kupić Legendy RPG, czyli sagę BG, sagę ID, Tormenta i Lionhearta w jednym
pudełku.


Zgadza się, oryginał moim zdaniem i tak będzie dużo lepszy, chociaż czas pokaże ile warta będzie wersja odświeżona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz. Nie poznaję lokacji ze screena! Koniec świata!!
Czy to może ta lokacja, w której walczyliśmy z tymi kamiennymi olbrzymami? To chyba nie były nawet golemy. A może i były? Pomocy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej interesuje mnie kiedy w końcu jedynka na androida wyjdzie, jednak na kompie nie robi to już takiego wrażenia i chociaż dalej kocham serię to jednak kupienie jej po raz trzeci mija się dla mnie z celem (jedna kopia nie wytrzymała próby czasu). Przynajmniej jeśli chodzi o PC, za to możliwość pogrania sobie w BG w podróży, świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 20:05, czaki222 napisał:

Zaraz. Nie poznaję lokacji ze screena! Koniec świata!!
Czy to może ta lokacja, w której walczyliśmy z tymi kamiennymi olbrzymami? To chyba nie
były nawet golemy. A może i były? Pomocy!?


Warownia Baltazara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 1 na Steamie jak była z miesiąc temu za około 2 Euro. Poczekam z rok i za około 2 Euro kupię i to. Przy oryginałach spędziłem kawał czasu, a końcówkę podsumowującą moje dokonania z całości pamiętam do dzisiaj. Zdecydowanie dam wersjom Enhanced szansę jak kupię obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słowem wyjaśnienia , zdecydowanych na zakup zachęcam do zakupu bezpośrednio u twórców, za wersje steamową odpowiada Atari co skutkuje m.in późniejszym dodawaniem patch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie wyjdzie pełna wersja polska, bo nie zdążyliśmy – tekstu jest za dużo. Spodziewałbym się jej raczej za kilka miesięcy. Niemniej, będzie można chałupniczo zainstalować częściowe spolszczenie:

http://forum.baldursgate.com/discussion/23812/baldur-s-gate-2-enhanced-edition-i-wersja-polska-z-opoznieniem#latest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z każdą godziną do premiery coraz bardziej się uginam żeby kupić to już teraz. Ratunku.
> xD

Na allegro smigaja steamgifty po 5x zl :) wiec 60zl to nie jest duzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 14:04, Zbikuu napisał:

Na allegro smigaja steamgifty po 5x zl :) wiec 60zl to nie jest duzo :D

Nie kupuję gier na Steama z podejrzanych źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie kupuję gier na Steama z podejrzanych źródeł.

To nie sa podejrzane zródła to sa zwykle gry i steam gifty generowane przez automat ludzie calay czas na steamie wymieniaja sie giftami to jest legalne :) Sklepy zagraniczne kupuja duze ilosci kluczy i dostaja rabaty potem je sprzedaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dziwne bo ja dostalem 2 gifty i all dzialaly nie wiem ocb, zreszta tam jeden koles ma ponad 2k komentarzy na allegro no ale sam mnie teraz troche zmieszales:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować