Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision ogłasza Call of Duty najlepiej sprzedającą się grą na PS4

16 postów w tym temacie

Facepalm...

Najlepszą bo póki co nie ma za wiele gier, konsola ledwo co miała premierę, a w dodatku nie wiadomo na przez jaki czas będzie "tą najlepszą"
Ta sama ściema z "sprzedaniem kopii o wartości miliarda dolców". Nie sprzedanych a rozesłanych do sklepów.
Mistrzowie marketingu w natarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Facepalm...
>
> Najlepszą bo póki co nie ma za wiele gier, konsola ledwo co miała premierę, a w dodatku
> nie wiadomo na przez jaki czas będzie "tą najlepszą"
> Ta sama ściema z "sprzedaniem kopii o wartości miliarda dolców". Nie sprzedanych a rozesłanych
> do sklepów.
> Mistrzowie marketingu w natarciu.

Dokładnie gram.pl również lubi manipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Call of Duty: Ghosts jet numerem jeden na liście najlepiej sprzedających się gier na konsolę PlayStation 4 w Północnej Ameryce w Best Buy, GameStop, Target oraz Walmart - napisał Eric Hirshberg, CEO Activision(...)

Wydaje się, że Eric wspominał tylko o czterech powyższych sklepach, ale można spokojnie założyć, że i w reszcie sklepów Call of Duty: Ghosts musi sobie dobrze radzić.


Nie wydaje mi się aby to zrobił, on to rzeczywiście zrobił :D Szanowny panie Pochowski, na podstawie treści tego newsa może pan być wręcz pewny że pan Hirshberg wspomniał tylko o czterech sklepach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory najlepsza, więc manipulacji nie ma.

Ja tylko zastanawiam się, jak sytuacja będzie wyglądała za 2 tygodnie, kiedy Xbox One trafi do ludzi i zadomowi się na dobre, wszak CoD w USA zawsze był bardzo popularny wśród użytkowników konsoli od MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 14:56, zdenek117 napisał:

Do tej pory najlepsza, więc manipulacji nie ma.

Jest, bo wskoczenie na podium podczas premiery nowych konsol na których nie ma prawie gier, to nie to samo co ukazanie się jakiegoś tytułu dwa lata później kiedy jest ich od cholery, a niektóre z nich naprawde dobrze się sprzedawały i trudno je przebić.

Takie propagowanie sukcesu póki nie wyjdą wersje innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że zamówiłem w gram.pl 3 konsole PS4, zero odpowiedzi na maile, zero kontaktu telefonicznego ( sygnał jest przez parę minut, a potem nic ), używałem formularza kontaktowego, informacje o tym iż wiadomość poszła do gram.pl przychodzi na skrzynkę, a odpowiedzi żadnej...... Czy ktoś z waszej firmy może się tą sytuacją zainteresować czy trzeba to zgłosić gdzieś abyście zaczęli klienta szanować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najlepsze jest to, że zamówiłem w gram.pl 3 konsole PS4, zero odpowiedzi na maile, zero
> kontaktu telefonicznego ( sygnał jest przez parę minut, a potem nic ), używałem formularza
> kontaktowego, informacje o tym iż wiadomość poszła do gram.pl przychodzi na skrzynkę,
> a odpowiedzi żadnej...... Czy ktoś z waszej firmy może się tą sytuacją zainteresować
> czy trzeba to zgłosić gdzieś abyście zaczęli klienta szanować ?
Ludzie z Gram Pl są na tyle chamscy że nie odpowiadają na wiadomości. Sam czekałem 2tyg na info i się nie doczekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o zwykłe potwierdzenie, czy te konsole będą, czy nie będą, wybrałem model konsoli zaraz po tym jak otrzymałem wiadomość z prośbą o taki wybór. Ale żadne potwierdzenie pre ordera na maila nie przyszło... , zamawiałem też Assasins Creed Black Flag edycja bukaniera, i przesyłka doszła bez problemu. Tylko, czemu tak duża firma, reklamująca się na nr1 w Polsce, nie odbiera telefonu, odpowiada na maile/zapytania z formularza ? nie ma tych konsol ? ok, nie ma problemu, ale proszę mnie o tym poinformować. Przepraszam iż piszę o tym w złym miejscu, ale gdzie z kolei mam o tym pisać, skoro wszystkie oficjalne formy kontaktu zawodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Facepalm...
>
> Najlepszą bo póki co nie ma za wiele gier, konsola ledwo co miała premierę, a w dodatku
> nie wiadomo na przez jaki czas będzie "tą najlepszą"
> Ta sama ściema z "sprzedaniem kopii o wartości miliarda dolców". Nie sprzedanych a rozesłanych
> do sklepów.
> Mistrzowie marketingu w natarciu.
+1

W końcu ea musi się czymś pochwalić xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chodzi o zwykłe potwierdzenie, czy te konsole będą, czy nie będą, wybrałem model konsoli
> zaraz po tym jak otrzymałem wiadomość z prośbą o taki wybór. Ale żadne potwierdzenie
> pre ordera na maila nie przyszło... , zamawiałem też Assasins Creed Black Flag edycja
> bukaniera, i przesyłka doszła bez problemu. Tylko, czemu tak duża firma, reklamująca
> się na nr1 w Polsce, nie odbiera telefonu, odpowiada na maile/zapytania z formularza
> ? nie ma tych konsol ? ok, nie ma problemu, ale proszę mnie o tym poinformować. Przepraszam
> iż piszę o tym w złym miejscu, ale gdzie z kolei mam o tym pisać, skoro wszystkie oficjalne
> formy kontaktu zawodzą...

Daj sobie spokoj z gram.pl. Masz pelno sklepow ktore oferuja nizsze ceny i lepsza obsluge. "reklamująca się na nr1 w Polsce" buehehehehe... ciekawe w czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 17:43, Layne napisał:

Chodzi o zwykłe potwierdzenie, czy te konsole będą, czy nie będą,

Przy premierze konsoli 3DS, o ile dobrze pamiętam, ze sklepem gramu użytkownicy mieli podobne problemy. Rozwiązane zostały chwil kilka przed premierą. Komunikatem o tym, że nie będą dysponować żadnym egzemplarzem konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > W końcu ea musi się czymś pochwalić xp
>
> Ekhm, EA? :D

Kolega miał na myśli Ubisoft :D :) :P

A propos tematu, to jest się czego czepiać bo jak zwykle wydawca chwali się rekordową liczbą sprzedanych kopii na konsole "nowej generacji" ale dosyć sprawnie puszcza w niepamięć że tych gier na nowe konsole jest jak na lekarstwo. No cóż, każdy orze jak może i "specjaliści od marketingu" Activision sądzą że wiele tymi przechwałkami zdziałają (w USA z pewnością).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować