Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest szansa na to, że Hearthstone dostanie tryb kooperacji

15 postów w tym temacie

Nowy art za symboliczną opłatą - jestem na tak. Raidy brzmią świetnie. Mam tylko nadzieję, że niekoniecznie tylko ze znajomymi, a również z przypadkowymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 20:42, Dared00 napisał:

Betatesterzy dostają na maila.


O ciekawe. W becie jestem od jakiegoś czasu, a do tej pory takiej ankiety nie dostałem. Cóż, pewnie jeszcze przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja też chcę nowe arty. Cycatymi elfkami grają tylko włochate ofermy. Chcę grać roużem
> chłopcem.
Valeery w chłopca nie zmienią, najwyżej dostaniesz jeszcze bardziej cycatą elfkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe arty musiałyby wiązać się z nowymi ścieżkami dźwiękowymi (głosy bohaterów), ale zdecydowanie tego najbardziej grze brakuje (więcej bohaterów, więcej ras, więcej płci, więcej różnorodności, być może nawet z nowymi klasowymi umiejętnościami). Na pewno też przydałoby się też więcej motywów muzycznych (mile widziane inspiracje WC3/WoW).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe grafiki dla bohaterów i nowi bohaterowie jeśli chodzi o dlc, reszta zmian bardzo na plus. Niech jeszcze zniosą opłatę za arenę, bo tryb jest bardzo fajny. No i może jeszcze jakieś dodatkowe opcje zdobywania złota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli plotki okazałyby się słuszne to dwójka nowych bohaterów: monk i death knight miałaby dojść w dodatku(?) lub dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Swoją drogą to mail wyglądał mi z początku na scam. Zwłaszcza link, który prowadzi do jakiejś strony niezwiązanej z Blizzardem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ja czekam właśnie na kooperację typu "rajdy" i tym podobne (a''la WoW TCG lub inne, ale także ciekawie zrobione) oraz na potyczki typu tag-team 2v2 (widziałem podobny np. w Yu-Gi-Oh!) i to jest to na co czekam. Jeszcze dołożyć do tego możliwość zrobienia ze znajomymi teamu (Jak na Arenach w WoWie) i ranking dla drużyn. To byłby miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować