Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Więcej znanych twarzy w The Walking Dead: Season Two

8 postów w tym temacie

Echhh... Niech już przestaną drażnić dając jakieś skrawki informacji, tylko niech już wydadzą ten epizod. Doczekać się nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafika na tym screenie wygląda dużo lepiej niż w pierwszym sezonie. chyba.

Omida lubiłem. nie mam nic przeciwko. byle bym Kenny''ego już nie musiał oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 10:54, Robertcik1 napisał:

byle bym Kenny''ego już nie musiał oglądać.

Żartujesz? Kenny to najbardziej (choć nie zawsze) logicznie myśląca i wiarygodna postać w tej grze. Bardzo go polubiłem i z chęcią opuściłbym razem z nim tę grupę wzajemnej adoracji aby w duecie bawić się w survival.

Jak widać te same postaci wzbudzają zupełnie skrajne emocje pośród graczy. Znaczy się, Telltale Games odwaliło kawał dobrej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kenny był świetnie napisaną postacią i świetnie zagraną postacią. był po prostu koszmarnie paskudnym człowiekiem, chociaż to pewnie w dużej mierze zależało od moich wyborów. po prostu go nie lubiłem, być może za sam fakt spłodzenia Ducka.

niepopularna opinia: moja ulubiona postać to Ben. i Doug (? nie jestem pewien czy tak miał na imię...). obie oczywiście totalnie zmarnowane przez scenarzystów i wymuszone przez fabułę śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 13:23, Robertcik1 napisał:

był po prostu koszmarnie paskudnym człowiekiem, chociaż to pewnie w dużej mierze zależało od moich wyborów.

Możliwe, bo kiedy za drugim razem grałem w TWD i podejmowałem nieprzychylne jemu decyzje to faktycznie można było mieć go szybko dosyć. Ale jeżeli dobrze się z nim żyło to był on idealnym partnerem na apokaliptyczne czasy :)

Dnia 02.12.2013 o 13:23, Robertcik1 napisał:

po prostu go nie lubiłem, być może za sam fakt spłodzenia Ducka.

Celna uwaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować