Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świąteczny poradnik zakupowy - pecetowe wersje cyfrowe

10 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Mikołajkowy bądź świąteczny upominek wcale nie musi być zapakowany w pudełko czy torebkę - równie dobrym prezentem może się bowiem okazać kod na grę do pobrania. Oto najciekawsze propozycje z naszej cyfrowej oferty.

Przeczytaj cały tekst "Świąteczny poradnik zakupowy - pecetowe wersje cyfrowe" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF4 - kopiuj/wklej BF3
SimCity - konkuruje o miano najwiekszego buga tysiaclecia
AC(ilestam) - brazylijska telenowela

Jesli to sa wasze sugestie prezentow na swieta, to ktos powinien zostac zwolniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> BF4 - kopiuj/wklej BF3
> SimCity - konkuruje o miano najwiekszego buga tysiaclecia
> AC(ilestam) - brazylijska telenowela
>
> Jesli to sa wasze sugestie prezentow na swieta, to ktos powinien zostac zwolniony.

Bardzo ci dziękujemy, że podzieliłeś się tą bardzo przydatną opinią z nami, aczkolwiek bzdurną i nie potrzebną.I jeszcze jedno.Ty pewnie nie popełniasz błędów, co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> BF4 - kopiuj/wklej BF3
> SimCity - konkuruje o miano najwiekszego buga tysiaclecia
> AC(ilestam) - brazylijska telenowela
>
> Jesli to sa wasze sugestie prezentow na swieta, to ktos powinien zostac zwolniony.

W BF4 nie grałem więc się nie wypowiem, ale pewnie Ty grałeś...
W SimCity też nie grałem, więc też się nie wypowiem, ale Ty jak widać grałeś....
W ACIV też nie... a w to akurat grałem i jak mam trzy poprzednie części i ledwo co w nie pograłem, tak Black Flag naprawdę jest świetną i inną pozycją. Takim Sid Meier''s Pirates w wydaniu współczesnym.
Tak więc "trochę" racji nie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pepsi, polecanie komukolwiek SimCity zakrawa na żart. Bardzo kiepski żart.
Sim City już dawno zostało elegancko połatane i nie można tej grze nic zarzucić chyba, że nie odpowiada Ci sposób zabawy ale trochę nietaktem jest za swe upodobania karcić dany produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 23:30, michalswaj84 napisał:

> Pepsi, polecanie komukolwiek SimCity zakrawa na żart. Bardzo kiepski żart.
Sim City już dawno zostało elegancko połatane i nie można tej grze nic zarzucić chyba,
że nie odpowiada Ci sposób zabawy ale trochę nietaktem jest za swe upodobania karcić
dany produkt.


Już sam fakt, że w założeniu czysto singlowy tycoon wymaga czynnego połączenia, dyskwalifikuje tę grę. Polecanie kupna tej gry komukolwiek to popieranie podobnych praktyk. Ponadto pod względem skomplikowania najnowszą część w porównaniu z SC4 dzieli przepaść. SC4 z modami - otchłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a jak cyfrową wersję gry włożyć pod choinkę? To już lepiej jakiś kupon czy talon podarunkowy wprowadźcie w sklepie, jak już komuś naprawdę nie chce się robic prawdziwego prezentu to dobre i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować