Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relacja na żywo z VGX 2013 - start o północy!

276 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2013 o 02:30, Demix12 napisał:

Jak dla mnie nagroda dla najlepszej strzelanki powinno powędrować do Metro: LL, ale dobrze
przynajmniej, że nie trafiło do BF-a 4

Dla mnie Bioshock był ciut lepszy od Metro LL więc sprawiedliwie dali, gdyby skolei wygrało BF 4 albo COD:G, to bym chyba padł ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy VGX (VGA) jakie widzialem, jak dla mnie moglo by go nie byc. Nie dowiedzialem sie niczego nadzwyczajnego ani nie widzialem niczego co by bylo warte siedzenia do pozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie drętwe, niedopracowane i niezorganizowane to szoł. Pomijam już nieśmieszne żarty i pomniejsze wpadki, bo to chyba nieodłączny element takich imprez, ale tutaj osiągnęło to żenujący poziom. I kto wpadł na pomysł prowadzenia takiej gali w pustym pomieszczeniu? Niech sobie załatwią na przyszły rok jakąś publiczność żeby chociaż były jakieś oklaski w kluczowych momentach programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stracone 2,5h życia. Poza No man''s sky nie było nic, absoultnie nic ciekawego. Nawet W3, na którego czekałem, nie wniósł kompletnie nic nowego.
Przerywniki "rozrywkowe" - syf, kiła i mogiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny koncert, widownia szaleje.

Tegoroczne VGX to dno. Nawet najnudniejsze konferencje na E3 (a widziałem ich sporo) były dużo ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sorprop

W3 pokazało nam na czym w dużej mierze będzie się skupiać fabuła gry. Nie przesadzajmy, że było z tym tak kiepsko. Widzieliśmy dziś znacznie gorsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować