Zaloguj się, aby obserwować  
Phelela

Etrea Non Steam-serwer cs

15 postów w tym temacie

Mam pytanie czy ktoś kiedyś grał na tym serwie wypowiadajcie się ja gram w csa na tym serwie od ponad roku ale niw iwdziałem nikogo z forumowiczów ale jezeli gracie o piszco9e tu co sadzicie o tym serwie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 23:41, PAPISHON napisał:

Cos mi się zdaje że ten server jest nie legalny :/


a raczej na 100% ci sie dobrze wydaje :) To nielegalne servy jezeli sie nie mylę w kazdym razie sama nazwa Non Steam juz wiele mowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 00:01, Widek napisał:

> Cos mi się zdaje że ten server jest nie legalny :/

a raczej na 100% ci sie dobrze wydaje :) To nielegalne servy jezeli sie nie mylę w kazdym
razie sama nazwa Non Steam juz wiele mowi ;)

Tak właśnie mi się wydawało :D
Piractwu stanowcze NIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 11:01, PAPISHON napisał:

> > Cos mi się zdaje że ten server jest nie legalny :/
>
> a raczej na 100% ci sie dobrze wydaje :) To nielegalne servy jezeli sie nie mylę w kazdym

> razie sama nazwa Non Steam juz wiele mowi ;)
Tak właśnie mi się wydawało :D
Piractwu stanowcze NIE :D

hahaha Nierozumiecie widze że niegraliście nigdy w countera więc po co się tu wypowiadacie .Są 2 typy serwerów Non Steam gdzie posiadanie konta Steam jest Niepotrzebne Oraz Steam gdzie posiadanie konta Steam jest potrzebne .Właśnie po to tworzy się serwery nom steam gdzie grają gracze których nie stać na konto Steam ja Mam Orginała Countera i mam konto Steam ale gram na Non steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 10:04, Phelela napisał:

Właśnie po to tworzy się serwery nom steam gdzie grają
gracze których nie stać na konto Steam

Standardowe tłumaczenie. Nie sądzę aby serwery Non Steam były legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee ja mam konto steem ale za nie niepłace... bo coś mi się widzi że steem jest free???? może się myle no ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 10:04, Phelela napisał:

> > > Cos mi się zdaje że ten server jest nie legalny :/
> >

Dnia 05.07.2006 o 10:04, Phelela napisał:

hahaha Nierozumiecie widze że niegraliście nigdy w countera więc po co się tu wypowiadacie
.Są 2 typy serwerów Non Steam gdzie posiadanie konta Steam jest Niepotrzebne Oraz Steam gdzie
posiadanie konta Steam jest potrzebne .Właśnie po to tworzy się serwery nom steam gdzie grają
gracze których nie stać na konto Steam ja Mam Orginała Countera i mam konto Steam ale gram
na Non steam

Jaaasnnee. Pomijając fakt że za samo konto nic sie nie płaci.No,ale za oryginalne gry które wymagają konta,aby można było grać przez sieć już tak.

Nie trzeba mieć gry by to wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba grac w gre zeby wiedziec ze w cs mozna grac tylko na legalnych serwerach a granie na nielegarlnych jestlamaniem licenzji i sugeruje ze posiadasz piracka wersje gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

90% osób grających na Non-Steam, posiada oryginalną wersję gry, a grają na Non-Steam, ponieważ mniej laguje niż na Steamie, a nawet dużoooooooooo mniej, to samo tyczy się serwerów, różnca serwera np. na Neo 512 postawionego na Steamie pomiędzy tym samym serwerem na Non-Steam jest kolosalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w CS-S nie raz. Swego czasu zakupiłem sobie Half Life 2 i właśnie z tąd mam CS i nie mów mi że nie grałem w CS bo nie jesteś jasnowidzem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ze są ale niewiem czy się myle wkońcu ci co mają steam mogą sobie grać na tych serwach i na tych na steam grają ludzie lepsi a na non steam gorsi ale widze ze nikt nic nie mówi więc temat do zamkniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 10:59, mtwarog napisał:

90% osób grających na Non-Steam, posiada oryginalną wersję gry,

Tak, a krowy maja skrzydla ;/ Od kiedy to ludzie piraca pomimo posiadania oryginalu?

Dnia 05.07.2006 o 10:59, mtwarog napisał:

a grają na Non-Steam, ponieważ mniej laguje niż na Steamie, a nawet dużoooooooooo mniej,

A czym sie te lagi objawiaja, komunikatem o VACu? ;p

Dnia 05.07.2006 o 10:59, mtwarog napisał:

to samo tyczy się serwerów, różnca serwera np. na Neo 512 postawionego na Steamie pomiędzy tym samym > serwerem na Non-Steam jest kolosalna

Ee, kto o zdrowych zmyslach stawia serwer na neo 512, przeciez na takim serwie mogly by grac najwyzej 4 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować