Zaloguj się, aby obserwować  
Phelela

CHITY I KODY DO GIER

18 postów w tym temacie

jak myslicie powinno się ich urzywać czy nie wg. kazdy kto ich używa jest lamerem nie umie przejść gry normalnie czyli poprostujest w niej cienki a wy co o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 06:29, Phelela napisał:

jak myslicie powinno się ich urzywać czy nie wg. kazdy kto ich używa jest lamerem nie umie
przejść gry normalnie czyli poprostujest w niej cienki a wy co o tym sądzicie

Już te sprawy były tu omawiane, nie musisz już zarzucać nudnym spamem :P.
Ten kto używa kodów jest noobem ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 06:29, Phelela napisał:

jak myslicie powinno się ich urzywać czy nie wg. kazdy kto ich używa jest lamerem nie umie
przejść gry normalnie czyli poprostujest w niej cienki a wy co o tym sądzicie

Ja myśle że czasami kody są przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 08:20, Adam k. napisał:

> jak myslicie powinno się ich urzywać czy nie wg. kazdy kto ich używa jest lamerem nie
umie
> przejść gry normalnie czyli poprostujest w niej cienki a wy co o tym sądzicie
Ja myśle że czasami kody są przydatne.


Kodów używają tylko osoby, które nie umieja grać w dany produkt, czyli są oszustami, na kodach nie czerpiesz również przyjemności, że wreszczie za xdziesiatym razem przeszedłeś tą misje;D Więc kodom mówimy zecydowane nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 08:39, Shadow SSJ Warrior napisał:

> > jak myslicie powinno się ich urzywać czy nie wg. kazdy kto ich używa jest lamerem
nie
> umie
> > przejść gry normalnie czyli poprostujest w niej cienki a wy co o tym sądzicie
> Ja myśle że czasami kody są przydatne.

Kodów używają tylko osoby, które nie umieja grać w dany produkt, czyli są oszustami, na kodach
nie czerpiesz również przyjemności, że wreszczie za xdziesiatym razem przeszedłeś tą misje;D
Więc kodom mówimy zecydowane nie.

Ja używam kodów bardzo żadko. A jak użyje i wygram gre to przechodze ją bez kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że po tych twoich CHITACH nikt w wyszukiwarce nie znajdzie tego tematu bo pisze się CHEATY.
A co do używania cheatów to jestem przeciw, no bo co to za przyjemność z gry jeśli jesteś nieśmiertelny, masz full amunicji czy wygrywasz misję po wpisaniu kodu. Jeśli masz problem z przejściem gry użyj solucji.

A temat już taki jest więc ten będzie zapewne zamknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cheatowanie jest wg mnie ok, jeśli ktos juz daną grę przechodził miliard razy a teraz chce odreagować i nie ma ochoty żmudnie zaczynać wszystko od początku (via GTA) ale poza tym to granie na kodach jest prawie przyjemne.

P.S.

Z tego co wiem Hity się pisze przez samo H, a jeżeli hodziło od Cheaty to tak to się pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE NIE NIE, jestem przeciwny, tak samo jak poziomom trudnosci ponizej normalnego. przechodzenie gry na kodach albo łatwym to jak kopanie lezacego - zabija przyjemnosc ze zwyciestwa - a jak wydaje x kasy na gre to chcyba chce sie cieszyc jak przejde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kożystanie z kodów jest tylko wtedy "legalne" gdy ktoś najpierw gre przejdzie bez kodów... wtedy będzie można sobie kody wpisać i sie "pobawić" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem używanie kodów jest sprawą indywidualną...kto chce ten używa...kto nie to nie...ja jestem jednak za tą drugą opcją bo co to za przyjemność z grania za pomocą kodów.Jeszcze gorzej...co to za gracz który nie potrafi przejść gry i musi uciekać sie do tego typu "trików".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kodów używam tylko jak chcę się pobawić po przejściu całej gry :P nigdy przed jej przejściem :D

PS. jedynym takim wyjątkiem był Postal 2 :D fajnie się tam bawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kodow uzywam tylko, jesli jakis element gry jest po prostu zenujaco trudny i nie mam sily ani ochoty sie meczyc. kodow uzywalem tylko w jednej misji w vice city i zeby uciec przed pozarem w ostatniej misji moh:aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody to lamerstwo, ale na przykłąd korzystam z nich w GTA. Tam przez kody można wysoooooooko skakać na BMX-ie, latać samochodem. To nie świadzy o lamerstwie a po prostu dodaje przyjemnosci grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy może używać kodów jak mu to sprawia przyjemność. Ja używałem, ale tylko jak przeszedłem grę (no chyba że już nie mogłem przejść - zawsze gram na najtrudniejszym stopniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kody się przydają bo czasami człowiek się w ku.... i nie może przejść danego poziomu to dlatego z korzysta z ułatwień. Dobrym sposobem też są poradniki do gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody są dla pixeli, co nie potrafią się do gry przyłożyć...czasami trzeba się pomęczyć, pomyśleć, a nie iść na łatwiznę korzystając z kodów...osobiście nie korzystam z ułatwień - nie po to wydaje kase na grę, aby popsuć sobie całkowicie zabawę...co to za przyjemność ? grać w grę np. z kodem na nieśmiertelność = zero napięcia, zmarnowany czas i kasa !!! ... Gra musi stanowić wyzwanie dla gracza, budować odpowiednią atmosferę a kody ją niszczą... jak ktoś nie jest w stanie ukończyć gry bez kodów to niech sobie w pasjansa pogra...hehehe:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować