Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygląda na to, że Alien: Isolation to faktycznie gra autorstwa The Creative Assembly

8 postów w tym temacie

Bardzo chcę by ta gra wyszła, by była tym dla uniwersum Obcego co Seria Arkham dla Batmana. Gearbox spartoliło Colonial Marines, oby Creative Assembly nie spaprało swojej gry co by i Ksenomorf powrócił na nasze monitory/telewizory w pełnej krasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie widzę tego, od 13 lat z różnymi efektami robią tylko strategie a od avp2 alien raczej ma pecha do gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 12:41, marcin-malysza napisał:

Bardzo chcę by ta gra wyszła, by była tym dla uniwersum Obcego co Seria Arkham dla Batmana.
Gearbox spartoliło Colonial Marines, oby Creative Assembly nie spaprało swojej gry co
by i Ksenomorf powrócił na nasze monitory/telewizory w pełnej krasie :)


Dotychczasowa kariera CA na konsolach raczej każe oczekiwać najwyżej przecietniaka niż hitu. W najlepszym razie, bo równie dobrze może być powtórka z Stormrise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 17:56, Bambusek napisał:


Dotychczasowa kariera CA na konsolach raczej każe oczekiwać najwyżej przecietniaka niż
hitu. W najlepszym razie, bo równie dobrze może być powtórka z Stormrise.

Co niestety nie napawa optymizmem ale nadal pewna cząstka mnie <ta wy Alien-o-wana w kosmos> wierzy w ten projekt i jego sukces. Naprawdę, od AvP <jak już wspomniał @gmx> nic dobrego się dla tego uniwersum w rynku growym nie wydarzyło. Czas zmienić ten niefortunny trend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować