Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Telltale Games zajmie się Grą o Tron przez całe lata, wyda kilka gier

7 postów w tym temacie

No ja produkcji od Telltale nie uważam za gry (Walking Dead nie zdzierżyłem - wolę albo grać albo oglądać, dla mnie to była kompletna porażka). Co nie zmienia faktu, że na ich produkcję opartą o Grę o Tron najprawdopodobniej się skuszę, zbyt cenię sobie to uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ostatnie produkcje Telltale to po prostu rozwinięcie idei Dragon''s Lair, czyli podążanie śladami Davida Cage''a czy kiepskich "filmów interaktywnych", których zalew przeżyliśmy podczas upowszechniania się standardu CD-ROM.
Może i miło się toto chwilami ogląda, ale... no właśnie, przede wszystkim ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za dużo, to niezdorowo, ot co!
Z takim założeniem trudno o podejście "włóżmy całe nasze serce, wszystkie pomysły w najbliższą grę, aby była naprawdę dobra"... Bardziej prawdopodobne będzie "o!, to niezły pomysł, damy go w trzeciej części!" - i wyjdzie masa mało grywalnych bubli.
No ale cóż, póki co studio robi raczej dobre rzeczy - trzymam kciuki...
Ale co za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W The Wolf Among Us całkiem nieźle mi się grało, ale może dlatego, że spodobał mi się świat, intryga i główny bohater. The Walking Dead natomiast odrzuciło mnie bardzo szybko, w dużej mierze za sprawą dość żałosnego głównego bohatera. Czy warto zatem inwestować w inne gry tego rodzaju? Warto, ale pod warunkiem, że ktoś napisze dobry scenariusz oraz dialogi, a główny bohater nie będzie miał mimiki i reakcji na otaczający świat na poziomie podekscytowanego przedszkolaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie jak ludzie wytykają Beyond: Two Souls że to film, że nie ma tam gry itp. ale TWD (który był dobrą grą) dostaje tytuł gry roku chodź w tym produkcie nie ma praktycznie żadnej GRY :P to już E.T. z Atarii miało więcej gry w sobie niż TWD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować