Zaloguj się, aby obserwować  
Rendi

Sny czyli co komu się śniło

11 postów w tym temacie

Bedzie to temat o snach... Ten kto będzie chciał będzie mógł opisać tu swój sen. Może zacze:

Przed oczami ukazał mi się dom. Było ciemno ,a on wydawał mi się znajomy. Podszedłem bliżej, słyszałem dziwne dźwięki. Z lewej strony były drzwi. Kierowany ciekawością złapałem za klamke, jednak ta nie chciała się ruszyć.
Po chwili drzwi zniknęły , a ja wszedłem do środka. Za drzwiami były schody. Prowadziły na góre. Wspiąłem się po nich. U góry również były drzwi. Dźwięki były coraz głośniejsze. Nagle drzwi się otworzyły a coś wyleciało zza nich krzycząc.

Obudziłem się z krzykiem. Śniło mi się to wczoraj ,więc jeszcze dobrze wszystko pamiętałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"spadam,spadam,spadam,spadam,spadam,spadam,spadam i nagle widze kolce... nabijam sie..."

koniec snu :D
sorry jeśli to spam ale serio miałem taki sen... podobno dość dużo osób ma tego typu sny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 15:33, pawlo131 napisał:

> > No sorry ale wyszukiwałem. Wpisywałem "Sen , Sny" nic nie znalazłem o snach. Chyba
źle
> szukałem.
>
>
> No chyba...
>
> Tu masz jeszcze jeden - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7460&u=83

W tytule nie ma słowa sen więc musiałbym bardzo dobrze szukać...



to fakt, ale ja też kiedyś stworzyłem temat "numery gg." i mi TYHE zamknęła bo był podobny tyle że z dodatkiem a nazywał się... nie pamiętam ale nie miał słowa "numery" i "gg" lecz "komunikatory"... i miałem jeszcze kilka innych przypadków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mi sie malo co sni :P a wzasadzie z tego co slyszalem to zawsze czlowiek sni ale malo kiedy cos z tego snu pamieta. A co do tego problemu o ktorym mowicie to sen a koszmar to nie to samo. Koszmary to zle sny a w tym topicu mamy pisac nie tylko o koszmarach ale tez pozytywnych snach. Opisalbym tutaj conieco ale cenzura tego niepuscilaby hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować