Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Tomb Raidera na nowe konsole: - Nie mogliśmy przegapić takiej okazji

8 postów w tym temacie

O ile uważam, że Tomb Raider był niezły, to nie myślę, że sprzeda się dobrze na nextgenach. Wygląda na to, że Square nie chciało dać pieniędzy na stworzenie pełnoprawnego sequela, więc zadowolili się portem z nowymi modelami i teksturami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny gier na nowe konsole, szczególnie w okolicach premiery są na tyle zadowalające, że Square płakać nie będzie. Już oni to dokładnie przemyśleli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to jest restart serii, więc dobrze robią dając tę część na nowe konsole. W przeciwnym razie kolekcję "nowego TR" na ps4/xbo trzebaby zaczynać od dwójki.
Jeśli zaś chodzi o rzekome smaczki, to rozumiem, że to w porównaniu do ps3/x360, czy jeszcze lepiej będzie niż na pc?(chciałbym to zobaczyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 11:48, maggit napisał:

O ile uważam, że Tomb Raider był niezły, to nie myślę, że sprzeda się dobrze na nextgenach.
Wygląda na to, że Square nie chciało dać pieniędzy na stworzenie pełnoprawnego sequela,
więc zadowolili się portem z nowymi modelami i teksturami.


Sprzeda się bo posiadacze nowych konsol już pokonczą do stycznia to co aktualnie mają.A w coś grać trzeba do tego gra w porządku słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma to jak sprzedać 2 razy tę samą grę, tylko z nowymi teksturami.
Racja, gry na PC też nie powinny wychodzić, bo przecież to wydanie tego samego tylko z lepszymi teksturami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować