Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dzisiaj ogłoszenie okładki lutowego GameInformera "z grą na nextgeny", "ludzie zwariują"

66 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2014 o 12:22, wolverine napisał:

BG3 na konsole ? Ludzie by zwariowali ale raczej w negatywnym tego słowa znaczeniu :)
Jak by miała wyglądać rozgrywka ? Chyba że Bethesda wykupiła prawa i zrobią sieczke z
widoku pierwszej osoby :P


Absolutnie nie musi być na konsole :D Gra powinna wyglądać jak pierwszy Dragon Age, to by mi odpowiadało. Widok z pierwszej osoby by mi tu nie pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 13:32, Longer napisał:

Chcialbym : nowa Onimusha, Jade Empire 2, nowy Legacy of Kain, nowy PoP, Jedi Knight


Nowy Jedi Knight byłby czymś wspaniałym. Do tej pory pamiętam demo Jedi Outcast - poziomu nie było w pełnej wersji, więc warto było w demko zagrać :) Moje początki z grami komputerowymi, fajne czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 13:53, pawbuk napisał:

Absolutnie nie musi być na konsole :D


Obawiam się że dla twórców to priorytet... na samym PC nie zarobią, a głośny tytuł na konsole sprzedałby się jak ciepłe buleczki. Co niestety sprowadzałoby się w przypadku mało prawdopodbnego BG3, do profanacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak przedmówcy też sądzę, że to będzie GTA V. W sumie to właśnie pierwsze przyszło mi do głowy po przeczytaniu newsa, chociaż mam wątpliwości bo wydaje się to zbyt oczywiste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To musi być nowa odsłona jakiejś znanej serii. Half-Life już został pogrzebany przez Newella, Baldur''s Gate na konsolach to profanacja. Według mnie są tylko takie możliwości:
- Mafia
- Red Dead
- Fallout

Star Wars i Mass Effect odpadają, bo powstaje Battlefront a czwórka ME już ogłoszona. Nie ma co liczyć na Gothika, bo oszalałaby tylko Polska i Niemcy. Poza tym umieszczenie tej serii na konsolach skutkowało by casualizacją tej legendy. Chciałbym również nowego Elder Scrollsa, a Bethesda nie ma teraz nic w planach. Zastanowię się jeszcze nad paroma możliwościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 16:11, Dragoniasek napisał:

Baldur''s Gate na konsolach to profanacja.

Ta, tyle że Dark Alliance było powszechnie chwalone przez recenzentów i graczy, ba, nawet dostało RPGa roku od Academy of Interactive Arts & Sciences. Taka profanacja.

Dnia 07.01.2014 o 16:11, Dragoniasek napisał:

- Mafia

Po Mafii 2 nikt już od tej marki nie wariuje.

Dnia 07.01.2014 o 16:11, Dragoniasek napisał:

- Red Dead
- Fallout

Nikt by nie wariował, bo wszyscy oczekują zapowiedzi. Wariowanie już było, przy Survivor 2299.

Dnia 07.01.2014 o 16:11, Dragoniasek napisał:

Star Wars i Mass Effect odpadają, bo powstaje Battlefront a czwórka ME już ogłoszona.

Dlaczego? Przecież może powstawać więcej niż jedna gra SW. A nowy Mass Effect został tak ogłoszony, jak wcale - wiemy tylko tyle, że istnieje i nie jest o Shepardzie. Dużo miejsca na zaskoczenia.

Dnia 07.01.2014 o 16:11, Dragoniasek napisał:

Nie ma co liczyć na Gothika, bo oszalałaby tylko Polska i Niemcy. Poza tym umieszczenie
tej serii na konsolach skutkowało by casualizacją tej legendy.

Przecież Gothic już wyszedł na konsole, nazywał się Arcania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dared00 - Widzę, że na grach znasz się mniej więcej tyle ile Activision na innowacjach.
Takie coś jak Dark Alliance to nie jest nawet Baldur''s Gate. Prawdziwe Baldur''s Gate to jedynka i dwójka z dodatkiem. Mafia 2 to bardzo dobra gra, mnie wciągnęła jako nieliczna ze współczesnych produkcji.
Red Dead i Fallout - i co z tego że oczekują? Ludzie by nie szaleli?
Battlefront i Mass Effect 4 - ZOSTAŁY już ogłoszone. W artykule jest wyraźnie napisane, że to będzie OGŁOSZENIE nowej gry. ME4 nieoficjalnie, ale oficjalne ogłoszenie nie byłoby zaskoczeniem.
Gothic - mówisz na serio? Ten crap, zbezczeszczenie serii i praktycznie wszystko co można złego napisać, uznajesz za Gothika? Bo akurat ta seria upadała po wstąpieniu na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 16:59, Dragoniasek napisał:

Dared00 - Widzę, że na grach znasz się mniej więcej tyle ile Activision na innowacjach.

Meh, przynajmniej na zarabianiu się znam.

Dnia 07.01.2014 o 16:59, Dragoniasek napisał:

Takie coś jak Dark Alliance to nie jest nawet Baldur''s Gate. Prawdziwe Baldur''s Gate
to jedynka i dwójka z dodatkiem.

Jest wydane przez tych samych ludzi, co Baldur''s Gate, dzieje się w tym samym świecie co Baldur''s Gate i w nazwie ma Baldur''s Gate. Jak to mówią: "Jeżeli coś wygląda jak kaczka, pływa jak kaczka i kwacze jak kaczka, to najprawdopodobniej jest to kaczka".

Dnia 07.01.2014 o 16:59, Dragoniasek napisał:

Mafia 2 to bardzo dobra gra, mnie wciągnęła jako nieliczna
ze współczesnych produkcji.

Może i ciebie wciągnęła. Ale z tego co wiem, to gra była sporym krokiem wstecz w stosunku do jedynki i spotkała się z bardzo letnim przyjęciem.

Dnia 07.01.2014 o 16:59, Dragoniasek napisał:

Red Dead i Fallout - i co z tego że oczekują? Ludzie by nie szaleli?

Przy Red Deadzie? Zdecydowanie by szaleli, ba, sam bym szalał. Przy Falloucie? Tu już zależy, co by pokazano. Ludziom już przeszła mania survivorowa, prezentacja F4 byłaby co najwyżej potwierdzeniem milionów plotek niż bombą i zaskoczeniem. Musieliby naprawdę wytoczyć ciężkie działa, pokazać coś naprawdę zaskakującego - zniszczonego Big Bena albo wieżę Eiffla.

Dnia 07.01.2014 o 16:59, Dragoniasek napisał:

Battlefront i Mass Effect 4 - ZOSTAŁY już ogłoszone. W artykule jest wyraźnie napisane,
że to będzie OGŁOSZENIE nowej gry. ME4 nieoficjalnie, ale oficjalne ogłoszenie nie byłoby
zaskoczeniem.

W tweetach nic nie ma o ogłoszeniu NOWEJ gry.

Dnia 07.01.2014 o 16:59, Dragoniasek napisał:

Gothic - mówisz na serio? Ten crap, zbezczeszczenie serii i praktycznie wszystko co można
złego napisać, uznajesz za Gothika? Bo akurat ta seria upadała po wstąpieniu na konsole.

Szczerze mówiąc to nie przepadam za żadnym z Gothiców, ale jeżeli gra nazywa się Arcania: Gothic 4, to tak, uznaję ją za czwartą część Gothica. Taka kaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować