Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DIRT 4 - gra będzie nastawiona na rajdy

18 postów w tym temacie

I git na coś takiego czekam, powrót do klimatu poprzednich Colinów. Dirt 3 był fajny, zdecydowanie najlepszy spośród wszystkich Dirtów. Oby czwórka była jeszcze lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mogą całkowicie zrezygnować z innych trybów gry i zostawić tylko rajdy :) Nie pogardziłbym też kilkunastominutowymi odcinkami specjalnymi :D
No i nie wyobrażam sobie tej gry bez widoku z kokpitu - na kierownicy inaczej się jeździć nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przeciez czwarta odslona tej serii juz wyszla. Nazywa sie DiRT: Showdown
A gdzie w nazwie DiRT: Showdown jest cyfra 4? Bo jakoś nie widzę. DiRT: Showdown to spin-off od głównej serii DiRT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to musi byc cyferka? Przyklad:

Prince of Persia: Piaski czasu
Prince of Persia: Dusza wojownika
Prince of Persia: Dwa trony

Czyli 1., 2. oraz 3. czesc w trylogii Piaski Czasu


I zeby nie bylo - marzy mi sie DiRT skupiony w 90% na rajdach i mega-ULTRA-realistyczny model jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby te słowa Codemasters nie były puszczone na wiatr, bo co jak co, ale dobrych gier rajdowych jest teraz jak na lekarstwo (właściwie to nie ma). Żeby ta ich "rajdowość" nowego Dirt''a nie skupiła się tylko na tym, że dodadzą licencjonowaną klasę WRC i pozamiatane. Ech, marzy mi się gra z oesami, długimi przynajmniej na 15 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby do powrócili do tytułu Colin Mcrae Rally bez dopisku Dirt, bo dla mnie to już za mocno się kojarzy z Kenem "dzwonnikiem" Blockiem. Dla mnie marzy się, żeby mistrzowie kodu skusili się na licencję mistrzostw europy. By była fajna przeciwwaga dla badziewnego WRC 4 od makaronów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oby te słowa Codemasters nie były puszczone na wiatr, bo co jak co, ale dobrych gier
> rajdowych jest teraz jak na lekarstwo (właściwie to nie ma). Żeby ta ich "rajdowość"
> nowego Dirt''a nie skupiła się tylko na tym, że dodadzą licencjonowaną klasę WRC i pozamiatane.
> Ech, marzy mi się gra z oesami, długimi przynajmniej na 15 minut...

Owszem są dobrę gry rajdowe, vide Richard Burns Rally z całkiem żywą społecznością graczy. Niestety ale obecne "gry" od Codemasters to niestety popłuczyny dawnego blasku Colina... Badziewny DIRT3, który zniknął z dysku po 15 minutach, jest tego dowodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować