Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na drugi epizod The Wolf Among Us poczekamy do lutego

7 postów w tym temacie

Nic mi o tym tytule nie było wcześniej wiadomo, ale skoro pierwszy epizod wyladował swego czasu na xbox live za friko - to zassałem, zagrałem i wsiąkłem :)

Dla mnie rewelacja, pomimo tego, że w wartswie gameplaya jest to równie ubogie co TWD, ale... klimat, emocje, komiksowa kreska, pomysł - no tu już mi szczęka opadła - postacie z bajek w mrocznym NY w latach (na oko - bo nie czytałem komiksu) 80-tych. Śledztwo pochłonęło mnie całkowicie, wybory zmasakrowały - czasem wręcz czułem się naprawdę, źle, bo (kolejna rewelacja !) nie wszystko okazywało się tym czym wyglądało na pierwszy rzut oka - np. ja ostro postraszyłem Ropucha (praktycznie doszłoby do pobicia), bo myślałem, że to

Spoiler

zwyrodnialec, który katuje swojego syna,

co okazało się kompletną bzdurą. Paskudnie się wtedy poczułem.

Emocje są tutaj chyba jeszcze lepsze niż w TWD. Scenariusz kapitalny - wybaczam więc, że od cholery tu QTE i więcej oglądania niż grania...

Jedyny zgrzyt to strona techniczna - na xboxie podczas cutscenek gra ewidentnie w kilku momentach przycinała. Podobnie zresztą było w TWD (na konsoli, na PC framerate był tip-top). Wstyd i hańba dla dewelopera, że nadal nic z tym nie zrobił.

Tak czy siak, czekam na resztę, ale raczej kupię całość w jakiejś zbiorczej przecenie. No chyba, że nie wytrzymam - season pass było nie było nie kosztuje jakąś kosmiczną kwotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra wyszła w połowie października a nastepny odcinek powinien wyjść w listopadzie. Oni po prostu wzieli się za drugi Sezon TWD i temu takie obsówy niech jeszcze z 5 gier nowych zaczną skoro nie wyrabiaja sie robiac dwie gry to po co biora na siebie aż tyle. A po 2 warto ponarzekac na ich silnik jest on ich autorstwa siedza na nim od 2006 lub 2007 roku ( Sam & Max Sezon Pierwszy ) a gra potrafi gubic niemiłosiernie klatki lub freezować aby doczytac animacje ( The Wolf Among Us i TWD na PS 3 ) co uwazam za szczyt partactwa i lenistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaintrygowałeś mnie, jak tylko pojawi się okazja żeby zakupić cały sezon na jakiejś promocji to łykam grę w ciemno - przy TWD bawiłem się wybitnie i po prostu podoba mi się ten rodzaj gier "przepakowanych" emocjami i dobrą historią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować