Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Hitman trafi na PC, PS4 i Xboksa One. Wypłynęły pierwsze szczegóły!

31 postów w tym temacie

> Wiesz, że jak cię Absolution nudził, to mogłeś podjąć się wyzwania na najwyższym poziomie
> trudności.

Dokładnie ! Przejść grę na EASY i zgrywać później kozaka to nie sztuka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2014 o 16:47, Wojman napisał:

Hitman: Absolution głupią strzelanką?

Głupią strzelanką może nie, ale bardzo liniowy. Mi się kompletnie nie podobał, było znacznie mniej swobody niż w poprzednich częściach. W dodatku miał też sporo błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2014 o 00:07, Darkstar181 napisał:

Głupią strzelanką może nie, ale bardzo liniowy. Mi się kompletnie nie podobał, było znacznie
mniej swobody niż w poprzednich częściach. W dodatku miał też sporo błędów.


Na pewno był bardziej liniowy niż poprzednie odsłony, poszczególne obszary misji są też mniejsze. Jednak nadal oferuje dość dużo swobody w sposobie rozgrywki, a szczególnie jest to widoczny przy wymaksowywaniu gry, kiedy każdą misję trzeba przejść kilkanaście razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O ile w starym Hitmanie śmieszyło mnie to że wysoki łysy biały podszywa się z powodzeniem
> pod chińczyka o tyle załamałem się jak zobaczyłem że w Absolution KAŻDY pieprzony kucharz
> wiedział że nie jestem kucharzem.
To chyba oczywiste, że przedstawiciele danego zawodu, którzy działają na prywatnym terenie znają się z widzenia i ktoś nowy wzbudza podejrzenia?
> Więc w zasadzie przebieranie się nie miało sensu.
Miało, ochroniarze na przykład patrzyli na 47 mniej podejrzliwie, kiedy był przebrany za kucharza.

Naprawdę, trochę logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 15:45, eLp_Ne napisał:

Meh, Absolution totalnie zniszczyło serię, o ile do Blood Money mieli formę zwyżkową,
tak od ostatniej części zaczynają brnąć coraz dalej w głupią strzelankę.

Że co? Zdajesz sobie sprawę, że w zasadzie w każdego Hitmana można było grać jak w strzelankę? O ile w przypadku pierwszych dwóch części było to trudne, to już w 3, 4 i 5 nie stanowiło większego wyzwania.

W Absolution można ciągle grać jako "Silent Assassin", przebierać się, skradać i nie strzelać, więc najpierw zagraj, a otem komentuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 10:22, Mercuror napisał:

Że co? Zdajesz sobie sprawę, że w zasadzie w każdego Hitmana można było grać jak w strzelankę?
O ile w przypadku pierwszych dwóch części było to trudne, to już w 3, 4 i 5 nie stanowiło
większego wyzwania.

W Absolution można ciągle grać jako "Silent Assassin", przebierać się, skradać i nie
strzelać, więc najpierw zagraj, a otem komentuj.


Tak zdaję sobie z tego sprawę, ale co to ma do rzeczy? Grałem we wszystkie części, więc może nie odzywaj się jeśli nie wiesz czegoś, okej? Wiem, że można grać jako "Silent Assassin", ale w poprzednich częściach czerpałem przyjemność ze skradania, tutaj czułem najczęściej irytację i delikatnie powiedziawszy wkurzenie. Ale nie chcę się kłócić z gimbami umysłowymi, którzy nie potrafią zrozumieć, że ktoś może czegoś nie lubić i nawet nazywać to "głupią szczelanką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2014 o 15:43, Joker234 napisał:

Czyli uśmiercanie PS3 i X360 zaczęło się bardzo, ale to bardzo szybko :(

100% cholera kupiłem sb konsolkę ps3, bo mój pc to totalny złom, i połowa gier nie wchodzi liczyłem ze pogram w dobre gierki, no ale okazauje się że nowy hitman nie bd na ps3. Więc po cholere jak kupiłem ps3 jak teraz bd musiał modernizować pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fantastycznie!Tylko chciałbym żeby nie było tak zrąbanych misji jak w Rozgrzeszeniu chodzi mi o to że trzeba było pokonywać wszystko z godnie mapą np. w Blood Mooney nie wiadomo gdzie trzeba było iść to był instynkt ;D również w Blood Money było dużo broni które można było brać na misje , oraz podstawowe 5 ulepszać to była bardzo fajna opcja. W hitmanie Kontrakt była zła pogoda cały czas padał deszcz , więc w najnowszym hitmanie wraz z mianą otoczenia pogoda by się zmieniała :)) chciałbym też żeby był taki instynkt strzelecki na przykład celowanie w parę ludzi za jednym zamachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować