Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozpoczęły się testy wersji alfa Titanfall, więc wypływają pierwsze filmy z rozgrywki

50 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2014 o 09:05, zaxcer napisał:

Widzę, że boty to ostre zabijaki, gościu sam wyrzyna cały pokój przeciwników... co to
ma być? Call of Duty SinglePlayer?

Na drugim filmie (który został zdjęty) było już dużo, dużo lepiej - jak mówi sam autor na nagraniu, to jego pierwszy mecz po treningu, więc przydzieliło go do innych początkujących graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm a czy tam nie bylo klauzury ze "niewolno robic fotek, nagran i wszystkiego zwiazanego z alpha i umieszczania tego w necie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to to latanie po mapie i tak dalej jest spoko... tylko tak jak myślałem gra będzie takim CoDem z mechami i nieco przypominać będzie mi np. Crysisa. No ale zobaczymy co będzie dalej. Nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 10:12, Revan91 napisał:

Wygląda na jak CoD MW2, nawet animacje takie same no i ta maż na ekranie pokazująca obrażenia,
ciężko ocenić po jednym filmiku.

Dodałem właśnie drugi - ten sam, który usunięto w nocy, tyle że z tym razem jest z Vimeo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak to jest jak się do multiplayera wsadza boty. Coś mi mówi, że będzie farming.

Cały czas mam bekę z tego co zobaczyłem :D W sumie mało interesuje mnie ten projekt, bo i tak nigdy nie kupiłbym niczego od "tfurcuf" cod''a..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 10:56, Skomik napisał:

Alfa na niecałe dwa miesiące przed premierą? :) Ciekawe. Muszę jednak przyznać, że gameplaye
wyglądają nieźle, na pewno wypróbuję tę grę z miłą chęcią.

Testy alfa - niewykluczone, że pod względem technicznym gra jest u Respawnów w nieco dalszym stadium, a samą alfę wypuścili dla przetestowania balansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to po obejrzeniu tych dwóch materiałów jakoś kompletnie nie zrobiło to na mnie wrażenia. Wygląda to na kolejny niczym niewyróżniający się codowy fps gdzie nowością są właśnie te "mechy". Przy czym siedzenie w nim jakoś nie daje mi tego wyobrażenia sterowania ciężką maszyną. Może to efekt tych filmików. Do tego sam gameplay... no przecież to jest call of duty, animacja biegania, ten feeling. Sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się ludziska tak jarają. Dla mnie to kolejny zwykły shooter. Wrzucili do niego mechy, w niektórych miejscach można pobiegać po ścianach, i tyle.

Czym tu się podniecać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 11:35, Darkstar181 napisał:

Nie wiem czym się ludziska tak jarają. Dla mnie to kolejny zwykły shooter. Wrzucili do
niego mechy, w niektórych miejscach można pobiegać po ścianach, i tyle.

Czym tu się podniecać ?

Wygląda, jakby fajnie się w niego grało. Nie bardzo wiem, czego więcej potrzeba do sieciowego shootera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 11:48, ww3pl napisał:

Wygląda, jakby fajnie się w niego grało. Nie bardzo wiem, czego więcej potrzeba do sieciowego shootera.

64 graczy, super ultra destrukcji i żebym mógł przyczepić C4 do wózka widłowego. Duh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować