Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Alien: Isolation o nieprzewidywalnej rozgrywce nieopierającej się na skryptach

9 postów w tym temacie

Robert Sawicki

I choć do dzisiaj widzę umiejętnie i w umiarze wykorzystane skrypty jako coś, co danej produkcji może co najmniej pomóc, tak przyklapuję The Creative Assembly za podjęcie trudu stworzenia czegoś, co przy każdym kolejnym przejściu będzie nieco inne.

Przeczytaj cały tekst "Twórcy Alien: Isolation o nieprzewidywalnej rozgrywce nieopierającej się na skryptach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się coraz ciekawiej, mam nadzieję, że zrealizują to co mówią, a nie będzie to kolejna zagrywa PR i jedynie ładne słowa przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba osiągnąłem maksimum statu oczekiwania na tytuł.
Każdy news to banan i wypieki na twarzy ;)
Dlaczego do premiery jeszcze tyle czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 14:31, Shinigami napisał:

To łap porcję screenów, choć pewnie widziałeś :)

http://www.dsogaming.com/screenshot-news/alien-isolation-new-screenshots-unveiled/


Jasne, że widziałem :) Pepsi zrobił już o tym newsa :)
Ale dziękuję :)

Właśnie jeden z tych screenów troszkę mnie rozczarował. Oryginalny Obcy maił stopy podobne do człowieka, ten w Isolation ma nogi niczym zwierze palcochodne (np pies czy kot).
A oficjalnym forum jest już o tym kilka wątków i mam nadzieję, że CA zmieni model Obcego na taki bardziej odpowiadający pierwowzorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja już chyba osiągnąłem maksimum statu oczekiwania na tytuł.
> Każdy news to banan i wypieki na twarzy ;)
> Dlaczego do premiery jeszcze tyle czasu?


Na pudełku od FarCry 2 również było napisane "non-scripted AI", a wyszło jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Szybko zdaliśmy sobie sprawę, że horrory z oskryptowanymi checkpointami nikogo nie wystraszą" - stwierdził Napper.

A Amnesia to co? Nie straszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 16:05, KRL napisał:

Na pudełku od FarCry 2 również było napisane "non-scripted AI", a wyszło jak zawsze.


To, że AI jest durne nie znaczy, że jest skryptowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować