Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szef Microsoft Studios wychwala twórców Uncharted

9 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2014 o 16:02, Amiga4ever napisał:

Racja. ND tworzy malo...ale wyjatkowo. Tylko dla ich gier opłaca się kupno PS.


Jeśli ktoś cierpi na nadmiar gotówki, to być może.
Crash był na swoje czasy sympatyczną platformówką, ale nie był to poziom Mario 64 czy Rayman 2.
Jak 2&3 uważam za nudne i przereklamowane.
Pierwsza część Uncharted to po prostu przeciętniak - sympatyczni bohaterowie i dobry klimat, reszta pozostawia sporo do życzenia. Uncharted 2 natomiast zdecydowanie wart był uwagi - entuzjastą zapoczątkowanej przez tę grę mody na "filmowość" nie jestem, ale za sprawnie poprowadzoną narrację i wyważone tempo rozgrywki należy ND pochwalić. Uncharted 3 - ponownie, nic nadzwyczajnego. Dobra gra, ale pełna dziur fabuła, syndrom odcinania kuponów i bezczelne momentami kopiowanie poprzednika działały mi na nerwy.
The Last Of Us - mniej więcej 70-80% gry to podążanie korytarzem i wysłuchiwanie dialogów bohaterów bądź podziwianie cut-scenek. Przyznaję, była to ciekawa (choć przewidywalna) opowieść rodem z dobrych hollywódzkich filmów klasy B, ale panowie z ND w pogoni za dokonaniami Quantic Dream zaszli za daleko. Tytuł "na raz", histerycznego entuzjazmu i zachwytów nad nim nie podzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft to tylko zazdrości i wychwala. No do tego płaci jeszcze za mówienie samych superlatywów na temat swojej konsoli użytkownikom YT. Zacząłem lubić ich konsole, ale teraz po prostu szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Racja. ND tworzy malo...ale wyjatkowo. Tylko dla ich gier opłaca się kupno PS.
>
> Jeśli ktoś cierpi na nadmiar gotówki, to być może.
> Crash był na swoje czasy sympatyczną platformówką, ale nie był to poziom Mario 64 czy
> Rayman 2.
> Jak 2&3 uważam za nudne i przereklamowane.
> Pierwsza część Uncharted to po prostu przeciętniak - sympatyczni bohaterowie i dobry
> klimat, reszta pozostawia sporo do życzenia. Uncharted 2 natomiast zdecydowanie wart
> był uwagi - entuzjastą zapoczątkowanej przez tę grę mody na "filmowość" nie jestem, ale
> za sprawnie poprowadzoną narrację i wyważone tempo rozgrywki należy ND pochwalić. Uncharted
> 3 - ponownie, nic nadzwyczajnego. Dobra gra, ale pełna dziur fabuła, syndrom odcinania
> kuponów i bezczelne momentami kopiowanie poprzednika działały mi na nerwy.
> The Last Of Us - mniej więcej 70-80% gry to podążanie korytarzem i wysłuchiwanie dialogów
> bohaterów bądź podziwianie cut-scenek. Przyznaję, była to ciekawa (choć przewidywalna)
> opowieść rodem z dobrych hollywódzkich filmów klasy B, ale panowie z ND w pogoni za dokonaniami
> Quantic Dream zaszli za daleko. Tytuł "na raz", histerycznego entuzjazmu i zachwytów
> nad nim nie podzielam.

Moim zdaniem TLOU to arcydzieło. Nie pamietam zeby jakas gra na przelomie ostatniej dekady wywarła na mnie takie wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to najlepsza gra, w jaką grałem od czasów Atari 2600 (czyli prawie od początku). Ale o gustach się nie dyskutuje, je się po prostu ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować