Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One dostanie na wyłączność jeden z trybów Plants vs. Zombies: Garden Warfare. Chcecie go zobaczyć?

8 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Lubicie staroświecką kooperację na podzielonym ekranie z siedzącym na tej samej kanapie kolegą (albo i koleżanką, nie dyskryminuję nikogo)? W Plants vs. Zombies: Garden Warfare zagracie w ten sposób tylko na Xboksie One.

Przeczytaj cały tekst "Xbox One dostanie na wyłączność jeden z trybów Plants vs. Zombies: Garden Warfare. Chcecie go zobaczyć? " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jednak tu wlazłeś i pewnie i tak zobaczyłeś.

Otóż nie, nie ma opcji komentarzy na głównej więc wlazłem głębiej z ciekawości ileż to osób przeczyta tego zacnego newsa i zwróci uwagę na mój komentarz.
Gratuluje doboru newsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plants vs Zombies to świetna gra, ale ten szitowy f2p sequel na telefon i ta mierna strzelanka to są jakieś tragiczne pomyłki. Co za szkoda że Popcap przeszedł do EA. Takie są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Otóż nie, nie ma opcji komentarzy na głównej więc wlazłem głębiej z ciekawości ileż to
> osób przeczyta tego zacnego newsa i zwróci uwagę na mój komentarz.
> Gratuluje doboru newsów.

A ja gratuluję życia, skoro masz czas wbijać i pisać głupie komentarze. Nudzi Ci się, to znajdź coś pożytecznego do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować