Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Czy kiedykolwiek w życiu coś wygrałeś?

327 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2006 o 16:11, conradzik napisał:

> Hmm... jak ktoś wspomniał temat typowy dla chwalenia się.
Hmm... "ktoś". Tak trudno niektórym spojrzeć na autora danego postu?

Uraziłem Ciebie zbytnio ,nie pisząc twojej ksywy? Po prostu śpieszyło mi się i wolałem napisać "ktoś".
Tylko się nie obrażaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sięokzazało że wygrałem piłkę Coca-Coli:) Adidasa;) Hihi:) Ta promocja z tymi korkami:) mam ich DUŻO! Będę grał jeszcze to moze więcej wygram:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu w konkursach radiowych (na temat metalu) z 50 razy (CD, kasety, DVD, bilety na koncerty itp)... Ale wtedy byłem totalnym maniakiem muzycznym... :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 16:00, Wiadroman napisał:

Wygrales ja w jakims konkursie? :D Moze walczyles z jakims innym kolesiem o nia? :D

Miała wielu adoratorów... Ale w tym konkursie, w którym nagrodą było znalezienie sensu życia szczęście uśmiechnęło się właśnie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 16:14, Darkstar181 napisał:

Uraziłem Ciebie zbytnio ,nie pisząc twojej ksywy? Po prostu śpieszyło mi się i wolałem napisać
"ktoś".
Tylko się nie obrażaj.

Nie jestem obrażony na Ciebie. Nie chcę też tutaj zbytnio się rozwodzić nad tym tematem ale wystarczyło spojrzeć w lewą część okna przeglądarki (chyba, że masz jakąś małą rozdzielczość ekranu). Tym bardziej, że mój post był wówczas przedostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 16:31, morthi napisał:

ostatnio wygralem edycje kolekcjonerska ferosow 5 :) w CDA ;)

swietna na prezent gdyz jedna juz mam :)

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=17454


Na tym zdjęciu... to nie jest chyba edycja kolekcjonerska z gram.pl? Skąd wytrzasnęłeś te karty, plakat i kwadratowy kartonik herosów V? :) Swoją drogą. mi do Twojej kolekcji brakuje tylko herosów 4. Kumpel kupił je pierwszy i dzięki niemu zaoszczędziłem trochę kasy... Krok w tył w stosunku do trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio wygrałem szmaciany plecaczek w konkursie My Sony na hasło sezonowe. Co prawda nic specjalnego, ale to zawsze miły gest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawniej wygrywałam w magazynach krzyżówek, zwłaszcza jolki i z przymrużeniem oka - kasę, gadżety, książki i rzeczowe nagrody. Teraz nie wysyłam ...więc nie wygrywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować