Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Dead Island: Epidemic ujawnione

9 postów w tym temacie

Jak patrzę na wymagania rekomendowane i minimalne to mam wrażenie że tam ludzie crack biorą(bez urazy oczywiście) i nie realne podają, 8600 dla minimalnych a gtx 660 dla zalecanych? Nawet Crysis 3 nie ma takich (no chyba że na ultra)... Albo znów idzie w ruch marketing, albo są to wymagania na ultra, i rozdziałce 4k xD, albo optymalizacja leży na całej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No muszą tam coś brać, sam bym na trzeźwo nie wymyślił takich wymagań. Widok 3d w rzucie, i5, 4gb i 660? 1 kwietnia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, przecież ja w to gram już od kilku tygodni.. Dostałem się chyba jako jeden z pierwszych do alfy. A dzisiaj dostałem 4 gifty na steam''ie do rozdania dla znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem, przecież ja w to gram już od kilku tygodni.. Dostałem się chyba jako jeden
> z pierwszych do alfy. A dzisiaj dostałem 4 gifty na steam''ie do rozdania dla znajomych.
>

Ja również mam 4 prezenty do rozdania, a grałem tylko godzinę. jeżeli ktoś jest chętny to oddam, na steamie, mój nick taki jak gram.pl (ewentualnie z małej litery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2014 o 21:52, Dared00 napisał:

Wymagania wzięte z kosmosu. Spokojnie lata w full detalach na 560Ti.

Na 550Ti też. Gra się przyjemnie i zdziwienie ogarnia, patrząc na te zalecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować