Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszyła oficjalna strona PlayStation 3

36 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2006 o 14:21, Jolly Rogger napisał:

Czcionke logo wzieli żywcem ze Spidermana...

Bo jest czcionka ze Spidermana. Jeśli do tego dodamy to, że to jest trzecia część filmu i "Spajdi" będzie występował w czarnym kostiumie - to czarny kostium + czcionka + 3 w tytule od razu kojarzy się z wyglądem nowej konsoli Sony...Ciekawy sposób na reklamę nie powiem ;)
BTW : Film jest od Columbia Pictures a ich właścicielem jest Sony - więc teksty o bezpodstawnym użyciu czcionki przez SCE nie przejdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 19:21, kamalin napisał:

Fajne gry, tylko ciekawe ile kosztują?

Wiesz mi nie chcesz wiedzieć. Gry na pleja 3 mogą kosztować nawet 99 dolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 19:23, Rafcio Master napisał:

> Fajne gry, tylko ciekawe ile kosztują?
Wiesz mi nie chcesz wiedzieć. Gry na pleja 3 mogą kosztować nawet 99 dolców.


No właśnie, Japończycy chyba chcą żebyśmy sami pisali sobie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 19:26, kamalin napisał:

> > Fajne gry, tylko ciekawe ile kosztują?
> Wiesz mi nie chcesz wiedzieć. Gry na pleja 3 mogą kosztować nawet 99 dolców.

No właśnie, Japończycy chyba chcą żebyśmy sami pisali sobie gry.

Japończyków pewnie nawet nie obchodzi, że dla nas 100 dolców to majątek. Grunt zeby własną kieszen nabić kasą. Przykre ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Texty, że za cenę ps3 zrobicie sobie upgrade kompa i będzie komp lepszy niż ps3 to se w ucho wsadzcie. Bzdura por az kolejny ... Po pierwsze mówimy o cenie konsoli na starcie, więc jest wysoka. Po drugie kompa będziesz upgradować i upgradować bo jego moc w praktyce będzie spadać. Moc konsoli będzie z każdą nową grą rosnąć, wystarczy zobaczyć God of War (co ci ludzie wycisneli z 4mb grafiki i 32 mb ramu ... szok) i pomyśleć jak będzie wyglądać gra na ps3 za kilka lat, kiedy twój pecet będzie już leciwy. No i kolejny ociemniały się wyrwał, że gdy na konsole drogie ... SKLEP gram.pl proponuje obejrzeć lub popularne aukcje internetowe, a nie herezje rozpowiadać. Pokrzyczałem sobie na wieczór od razu lepiej ;] ... może wreszcię do tych makówek zaślepionych pecetami coś trafi... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że do premiery PS3 coraz bliżej... pewnie kupię sobie w końcu PS2 - jak cenę jeszcze obniżą lub dodadzą w obecnej cenie dobre bonusy, np. dodatkowy pad i kilka gier;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 10:36, Medwith napisał:

Strona mnie nie rzuca na kolana tak jak Domka.


Przed czytaniem kolejnego newsa radzę nie wyłączać czujnika ironii:P

Evil Khan-> Ja bym tak nie dramatyzował z tą wagą. PS3 to konsola stacjonarna, nie żaden handheld. Może ważyć sporo, rzadko będzie się ją przenosić. Chyba, że ktoś ma zamiar wyjeżdżać z tą platformą na urlopy- wtedy to już jest jednak potrzebna pomoc specjalisty od uzależnień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:22, BuuBuu napisał:

Ej a wie ktoś, jaką moc bedzie miał procesor w PS3 bo na stronce tego nie podali ???????


Taktowanie 3.2 GHz... :) i.. żeby nie było, to napiszę( ale to dla totalnych laików),
8 rdzeni!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować