Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Assassin's Creed: Liberation HD

15 postów w tym temacie

Nie znalazłem tematu o tej grze chyba, że wyszukiwarka świruje, to wybaczcie ;]

Słyszałem, że gra jest bardzo dobra, graficznie stoi na dobrym poziomie, questy są również ciekawe. Moje pytanie dotyczy bardziej końca gry, czy jeśli zakończę główny wątek gry czy gra oferuje mi dalszą zabawę tak jak z innymi grami tej serii?

Na ile starcza wątek główny oraz jak ma się sprawa techniczna bugi itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt nie ma nic do powiedzenia na temat gry?
Chciałbym zakupić ową grę, ale nie chcę kupować w ciemno, więc prosiłbym o wypowiedzenie się osób, które grały w tę grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 11:54, Isildur napisał:

Naprawdę nikt nie ma nic do powiedzenia na temat gry?
Chciałbym zakupić ową grę, ale nie chcę kupować w ciemno, więc prosiłbym o wypowiedzenie
się osób, które grały w tę grę :)


Nie grałem, ale czytałem, że główny wątek starcza na jakieś 7h, pobocznych pierdółek nie za dużo do roboty, zbieranie ich ma ponoć przedłużyć gre o jakieś 3h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem tę grę na Steamie i zdecydowanie odradzam. Fabuła w dużej mierze ogranicza się do tego, że jakieś postacie pomiatają naszą bohaterką, żeby coś zrobiła. Zero samodzielnego myślenia... Graficznie stoi gdzieś schodek poniżej AC3, a w kwestii animacji jest ogromny żal, bo zamiast przenieść animacje z ACIII i ACIV zostawili tylko te z Vity, przez co jest bieda z nędzą (może i jest kilka fajnych animacji, ale są powtarzane w nieskończoność). Cenowa gra nie jest jakaś droga, ale... nie warto moim zdaniem, a pisze to jako osoba, która niejednokrotnie została oskarżona o fanbojstwo serii. Kasę można wydać lepiej, tak więc kupuj tylko w przypadku, jeśli naprawdę nie masz co zrobić z pieniędzmi.
Pokusiłem się o wbicie calaka i zajęło mi to wg Steama 26h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wersję Vitową, ale - z tego, co wiem z opinii znajomych - największe wady produkcji nie zostały poprawione. Mam na myśli fabułę i sztuczne postaci. Mnie gra bardzo męczyła i zmuszałem się, by ją ukończyć. Tu http://vitasite.info/assassins-creed-iii-liberation-recenzja/ jest moja recenzja Asasyna w wersji przenośnej i możesz się z nią zapoznać, żeby mieć choćby ogólne wyobrażenie tego, jakim tworem jest Liberation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam dziwne pytanie...Istnieje wersja tylko Uplay (to znaczy, że NIE-steamowa)? Czy w pudełku mamy klucz Steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok zapoznałem się z twoją recenzją, bardzo ładnie napisana swoją drogą :)
Ja się wstrzymuje, ale dziewczyna kupuje wersję HD więc obie zagram i wtedy decyduje czy kupić swoją kopię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję w sobotę udać się po własną kopię AC: Liberation HD. I jedyne co mnie trzyma w niepewności to optymalizacja, dlatego też prosiłbym aby ktoś kto już miał do czynienia z tą grą powiedział mi czy gra powtórzyła klapę AC3 (pod tym względem) czy też działa jak należy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Źródła" donoszą mi, że źle nie jest. Ja niestety nie odpowiem z własnego doświadczenia, bo pan z Polskiego oddziału Ubisoftu jest na urlopie i nie można się z nimi skontaktować. Może w przyszłości będę miał dla ciebie jakieś pewne informacje.

Ale weźmy to samą logikę. Inny zespół. Inne gra. Przeniesiona produkcja z małych konsol na te duże i na PC. Jeśli gra działa źle, to Ubisoft mocno skopał sprawę. Jeśli jesteś fanem AC, to bierz, bo prędzej, czy później kupisz. Jeśli nie, to i tak bierz. Nie powinno być aż tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta część jest w jakikolwiek sposób ważna dla fabuły pozostałych gier z serii? Czy moge zabrać się od razu za Black flag?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ważna. Nie występują w niej wątki "teraźniejszości", a sama fabuła nie ma nic wspólnego z trójką bądź czwórką. Można zagrać dla kilku nietypowych rozwiązań gameplayowych, ale po za tym nie trzeba zapoznawać się z tym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 13:30, Kraju napisał:

Nie jest ważna. Nie występują w niej wątki "teraźniejszości", a sama fabuła nie ma nic
wspólnego z trójką bądź czwórką. Można zagrać dla kilku nietypowych rozwiązań gameplayowych,
ale po za tym nie trzeba zapoznawać się z tym tytułem.


Ok, to jedziemy z Black Flag ;) Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować