Zaloguj się, aby obserwować  
CZACHO

Diablo 2 problem z BN

18 postów w tym temacie

Problem z battlenetem zaczal sie wjakos 2-3 dni temu. Wywalilo mnie z gry i wyrzucilo do okna logowania. Loguje sie elegancko i zamiast postaci widze komunikat: "Been temporarily restricted from this realm. Please try to log in at another time". Za jakas ponad godzinke juz normalnie dzialalo. Nastepnego dnia znow gram i dzieje sie to samo, wiec szukam odpowiedzi po necie na nurtujace mnie pytanie - "co jest?". Gdzies tam sie doczytalem ze daja bany na 1 godzine jak sie w ciagu godziny zalozy 20 gier (takie ograniczenie niby zeby nie przeladowywac sieci-serwerow), ale byl to post dosyc starszy wiec stwierdzilme ze te informacje nie sa raczej mocno wiarygodne. Oczywiscie po godzinie juz mi normalnie dzialalo. Pozniej kolejny raz to samo i kolejny byl juz troche inny - otoz od wczoraj od godziny 20 do dnia dzisiejszego do godziny ok 9 rowniez nie bylo - teraz jest 9 i moge juz grac. Zastanawiam sie dlaczego tak sie dzieje - jesli ktos wie to prosze odpisac na ten post. Przeciez jak gram CS to jak jest dobra ekipa to spokojnie 20 gier na godzine idzie a nawet z 25-30 - jak mam w takim razie zdobywac exp zeby miec np 90 lvl??
Pozdrawiam
CZACHO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...jesli ktos wie to prosze odpisac na ten post...

Na początku Ci powiem, że nie warto zakładać osobnych tematów, skoro temat o Diablo juz dawno istnieje. Jak będziesz miał jakies problemy, to wal tutaj --> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=61&u=71
Faktycznie jak robisz dużo gier, to dostajesz Realm Downa (nie bana), czyli blokują Ci czasowo mozliwość grania na tej krainie gdzie masz RD. Doświadczenie najlepiej zdobywać na Baalrunach. Jest to o tyle lepsze, że to nie Ty tworzysz gry, więc możesz spokojnie podbijać lvl bez ryzyka RD. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 09:07, CZACHO napisał:

Przeciez jak gram CS to jak jest dobra ekipa to spokojnie 20 gier na godzine idzie a nawet z 25-30 - jak mam w takim razie zdobywac exp zeby miec np 90 lvl??

Jest już wątek o D2 - sugeruję na drugi raz tam pytać zamiast zakładać nowy. A co do samego bana - cóż, tak czasem bywa. Może dzięki temu co niektóry się nauczy, że to jest gra nie polegająca tylko na zabijaniu wciąż jednego potworka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otoz wlasnie zecz w tym te to nie ja zakladalem te gry i stad moje zdziwienie, bo ja sie tylko dolaczalem do innych gier, wiec z tego co piszesz to nie powiniene dostac realm downa-zreszta go nie dostaje bo wyskakuje zupelnie inny komunikat. Takze tak czy siak nie wiadomo do konca dlaczego tak sie dzieje.
A na Baalruny chodzic nie moge bo gram w D2 classic :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Been temporarily restricted from this realm. Please try to log in at another time" Ehehehheheh :]] A co za programiki sie uzywalo ? Map hack czy moze bociki ? Ojj nie ladnie nie ladnie :D Jak to pierwszy ban to za miesiac Ci odblokuja a jak drugi to ... za 60 zl mozesz miec d2 z dotatkiem ! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne maphacki czy bociki to robią, owszem też ale nie to znaczy że ktos tu cheatuje. Po troszku problem wyjaśnił Abi Dalzim ale tu nie chodzi o częste gry jak przeważnie. Czasem problem jest po stronie serwerów BN.
Problem czasem znika po kilku dniach więc czasem opłaca się od razu przeinstalowac gre. Moj kumpel miał 3godzinne RD kilka razy w ciągu dnia :D przez 2-3 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modest-Vermin przepraszam ale nie rozumiem o co Ci chodzi ;D Tj cos tam kumam ale to jest tak napisane ze najstarsi indianie sie nad sensem Twej wypowiedzi zastanawiaja. Ale ten komunikat pojawia sie gdy zostanie namierzony delikwent z mh albo botem - to wiem z autopsji. Ale to ze wina lezy po stronie servera bn nie mozna uznac za nie prawde. Wiec drogi CZACHO czy uzywales mh czy innych niedozwolonych programow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie uzywalem zadnych "pomocy" takze to na pewno nie jest od tego :). Coz pozostaje mi tylko byc w laskach kogos kto tym zarzadza i dzieki niemu czasem nie moge sobie pograc.
Ale mowie Wam najdziwniejsze jest to ze faktycznie sprawdza sie to ze jak w godzine wejde chocby w okolo 20 gier no to dostane wlasnie taki milutki napis i rowno godzine nie moge grac :). Wszystko to jest zakrecone niesamowicie.
Najgorsze jest to ze jak jest dobry CS (gram cllassic) to musialbym robic sobie co jakis czas przerwy bo wiadomo jak idzie CS z 2 palami 90 lvl :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 00:22, CZACHO napisał:

Nie nie uzywalem zadnych "pomocy" takze to na pewno nie jest od tego :). Coz pozostaje mi tylko byc w laskach kogos kto
tym zarzadza i dzieki niemu czasem nie moge sobie pograc.
Ale mowie Wam najdziwniejsze jest to ze faktycznie sprawdza sie
to ze jak w godzine wejde chocby w okolo 20 gier no to dostane wlasnie taki milutki napis i rowno godzine nie moge grac
:). Wszystko to jest zakrecone niesamowicie.
Najgorsze jest to ze jak jest dobry CS (gram cllassic) to musialbym robic sobie
co jakis czas przerwy bo wiadomo jak idzie CS z 2 palami 90 lvl :).


zatem graj 19 gier i zrob sobie przerwe na herbatke :) a potem znowu bedziesz mogl kolejne 19 zagrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taki problem mam neta stałego (240 Kb/S bezprzewodowy ) I kiedy chce wejsc na bn pokazuje sie komunikat ze nie można połaczyc sie z serwerem Why??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 13:50, Kejnpl napisał:

> Podaj tresc komunikatu
Nie można polaczyc sie z battle.net


miałem podobny problem z Warcraftem 3 poprostu niech ci operator odblokuje porty na sto procent pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 14:00, TTBoS napisał:

> > Podaj tresc komunikatu
> Nie można polaczyc sie z battle.net

miałem podobny problem z Warcraftem 3 poprostu
niech ci operator odblokuje porty na sto procent pomoze :)
Ale Warcraft 3 działa i Starcraft też tylko z Diablo 2 mam problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2005 o 13:23, Kejnpl napisał:

> Ale Warcraft 3 działa i Starcraft
też tylko z Diablo 2 mam problem :(


a ze chyba tak bo niewiem czy mi działa starcraft bo mi sie niechce instalowac:) no to zostaje tylko cdprojekt i ich pomoc techniczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować