Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titanfall: Beta na Xbox One otwarta dla każdego, następna w kolejce jest wersja PC

12 postów w tym temacie

to mogliby podniesc nieco level cap bo level14 to juz po 2-3h nabilem i w zasadzie nie ma co juz robic... procz challanges

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nasze Polaczki wczoraj na stremie robiły z siebie idiotów poniżając się i błagając o klucz :D (to samo na Titanfall facebook ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zibi20 - to grasz w gry tylko po to zeby podbijac level i cos odblokowywac ? Sprobuj czasem grac dla przyjemnosci plynacej z samej rozgrywki. Fajna sprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 13:59, HiP0L napisał:

@zibi20 - to grasz w gry tylko po to zeby podbijac level i cos odblokowywac ? Sprobuj
czasem grac dla przyjemnosci plynacej z samej rozgrywki. Fajna sprawa....

Jedno drugiego nie wyklucza - dla każdego coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A nasze Polaczki wczoraj na stremie robiły z siebie idiotów poniżając się i błagając
> o klucz :D (to samo na Titanfall facebook ;)

Lepsi są Ci którzy jeszcze dziś kupowali kody do bety na Allegro po 50 zł :D

Ja pograłem i na pewno zamówię grę przed premierą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @zibi20 - to grasz w gry tylko po to zeby podbijac level i cos odblokowywac ? Sprobuj
> czasem grac dla przyjemnosci plynacej z samej rozgrywki. Fajna sprawa....
>
gram poto zeby sprawdzic jak sie gra spisuje bo do tego jest beta... przetestowac ocenic i wrazie uwag poinformowac... ale jezeli level do tak niskiego poziomu ciezko mi powiedziec o innych aspektach gry jak balans broni...bylem ciekaw modowania tytanow ale tutaj narazie nie da rady... boje sie tego co przytrafilo sie BF4 na starcie...dlatego lepiej przetestowac dokladnie rozne czesci gry niz pozniej miec ten balagan i placz

czerpac przyjemnosc to bede ale z pelnej wersji... teraz testowanie roznych ustawien grafiki czy tekstury sie nie sypia i jak sie spisuje na danej konfiguracji kompa... level jest tylko do tego mi potrzebny zeby miec dostep do wiekszej ilosci upgradow dla lepszej miodnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podoba się tryb Last Titan Standing, ta dynamika rozgrywki jest niesamowita. Nie byłem pewien zakupu,, ale pre order murowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem zibi20. Nie martw sie o kombinacje z bronia, bo nawet po osiagnieciu levelu 14 dalej odblokowujesz rozne rzeczy (karty i upgrady broni oraz umiejetnosci) wypeniajac wyzwania, ktorych jest mnostwo. Osobiscie nie jestem zwolennikiem zbyt duzje ilosci bajerow, bo wprowadzaja one chaos do rozgrywki. Na razie po 3 dniach gra mi sie ciagle podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować