Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad pięć milionów sprzedanych egzemplarzy PlayStation 4

13 postów w tym temacie

Żadnych ciekawych gier w tym roku, no może oprócz nowego Wieśka który i tak będzie najlepszy na PC. Zakup PS4 odłożony na 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titanfall nie wiele da. Ci co mają xbox 1 i pc wolą tą grę kupić na PC. wystarczy oczytać opinie itp. Titanfall to nie exclusive więc aż tak nie napędzi sprzedaży konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam X360 i zdecydowanie nie zamierzam kupować x1, prawdę powiedziawszy uważam, że PS4 wypada zdecydowanie lepiej od x1. Cóż, póki co czekam jak kolega powyżej napisał, na nową generację nic ciekawego nie wychodzi, a w ciągu paru lat wszystko będzie jasne odnośnie konsol (moim zdaniem M$ dał ciała robiąc konsolę do gier do oglądania telewizji, gracze chcą grać, a nie oglądać klan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Żadnych ciekawych gier w tym roku, no może oprócz nowego Wieśka który i tak będzie najlepszy
> na PC. Zakup PS4 odłożony na 2015.

Ja się zawiodłem na Wiedźminie 2 i na 3 cześć nie czekam, a co do żadnych ciekawych gier co wspomniałeś :

The Order: 1886
Tom Clancys The Division
DriveClub
Alien Isolation
Guilty Gear Xrd
UFC 2014
Destiny
I kilka RPGów
Jak to nie są ciekawe gierki warte uwagi to faktycznie lepiej konsoli nie kupuj. Minie gwarancja a ty żadnej gry nie odpalił byś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Funkcje i wyposażenie XO nie usprawiedliwiają ceny, MS poszedł prosto w USA a większość rynków olał, Sony zaczęło się uczyć na błędach i na razie wygrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Żadnych ciekawych gier w tym roku, no może oprócz nowego Wieśka który i tak będzie
> najlepszy
> > na PC. Zakup PS4 odłożony na 2015.
>
> Ja się zawiodłem na Wiedźminie 2 i na 3 cześć nie czekam, a co do żadnych ciekawych gier
> co wspomniałeś :
>
> The Order: 1886
> Tom Clancys The Division
> DriveClub
> Alien Isolation
> Guilty Gear Xrd
> UFC 2014
> Destiny
> I kilka RPGów
> Jak to nie są ciekawe gierki warte uwagi to faktycznie lepiej konsoli nie kupuj. Minie
> gwarancja a ty żadnej gry nie odpalił byś :D
>

Problem z całym tym next genem jest taki, że tylko grafika i animacje poszły do przodu. W kwestii gejmpleju gry stoją w miejscu. Co z tego, że ten Order 1829891 taki piękny jak to takie Gearsy: idziesz cały czas po linii, pojawiają się wrogowie, przytulasz zasłonę, wystrzeliwujesz wszystkich i idziesz dalej. No i co jakiś czas cutscenkowe QTE.
Destiny - kolejne Halo - meh.
DriveClub - mam GT6.
nowy Aljen, The Division - na PC
Reszta nie bardzo mnie interesuje. Liczyłem na nowego MGSa, ale płacić 2000zł, żeby pograć sobie 4h, a potem niech się kurzy miesiącami - nie, dziękuje, postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam chętnie bym kupił PS4, ale zwyczajnie nie widzę żadnych naprawdę dobrych gier na next geny w tej chwili. Ani w najbliższych miesiącach. Ok, może The Order miałby spoko singiel, ale to o wiele za mało. Więcej gier panowie, więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 18:58, Ksywiarz napisał:

FFXV, KH3, MGSV
Oby te gry wyszły jak najszybciej to jestem gotów wziąć ps4. Na razie mam PC i ps3/x360


Wygląda na to że nic z tego w tym roku nie wyjdzie. Więc poczekam z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Reszta nie bardzo mnie interesuje. Liczyłem na nowego MGSa, ale płacić 2000zł, żeby pograć
> sobie 4h, a potem niech się kurzy miesiącami - nie, dziękuje, postoję.

Fakt grając tylko easy lub normal to fakt 4h i po robocie. Poziomu hard pewnie dawno nie widziałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować