Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls Online uczy zabawy w kowala

15 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2014 o 18:57, Undertaker napisał:

Ech, pewnie pogram do końca pierwszych 30 dni, a potem mnie znudzi. Jak zwykle.

dokładnie. Nawet chciałbym wniknąć w ten świat bez reszty, jak inni, ale nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem sympatycznie. W większości MMORPGów crafting potraktowano trochę po macoszemu i często w ogóle nie jest on opłacalny (poza pewnymi specyficznymi specjalizacjami), ale tu teoria robi wrażenie. Jak będzie z praktyką - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w betę z kraftingu nie podoba mi się tylko jedna rzecz. Górki z metalem pilnował pająk więc musiałem z nim walczyć a w tym samym czasie podbiegł inny gracz i mi ją ukradł... Szkoda że nie podeszli do tego jak w GW2 gdzie nie ma wyścigu szczurów do surowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie trawię MMO, jednak powoli zaczyna wychodzić na to, że będę musiał w to zagrać ;P

ESO jako kiepskie mmo jeszcze bardziej cię do nich zniesmaczy.
A TES w nim nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 20:59, Sipso napisał:

A TES w nim nie znajdziesz.

Nie? A patrząc na ten filmik, to już tak jakby troszkę znalazłem ;) Przynajmniej jeśli chodzi o lokacje. Jednak jeśli będzie tak, jak piszesz i okaże się, że ubrali w "szaty" TES-a coś wyjątkowo szkaradnego, to będzie źle, oj źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A TES w nim nie znajdziesz.
> Nie? A patrząc na ten filmik, to już tak jakby troszkę znalazłem ;) Przynajmniej jeśli
> chodzi o lokacje. Jednak jeśli będzie tak, jak piszesz i okaże się, że ubrali w "szaty"
> TES-a coś wyjątkowo szkaradnego, to będzie źle, oj źle.

Filmiki wyglądają w miarę spoko.
Grałem w betę. (nim powiesz, "ale to jeszcze beta!", premiera za mniej niż dwa miesiące, poprawią już tylko bugi, mechanika pozostanie)
Bardzo średniawe mmo ubrane w nienajlepsze, bo dostosowane właśnie do mmo, szaty TES. Więc ani to dobre mmo, ani dobry TES. Swoje zresztą już na forum o ESO napisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Grałem w betę. (nim powiesz, "ale to jeszcze beta!"(...)
Nie powiem :P Opinia kogoś, kto pograł w betę, znaczy dla mnie dużo więcej, niż filmik z YouTube (zwłaszcza, gdy przygotowany przez twórców).
> Bardzo średniawe mmo ubrane w nienajlepsze, bo dostosowane właśnie do mmo, szaty TES.
Zapewne wyjdzie tak, jak piszesz. Tylko widzisz, mnie ciągnie do wszystkiego, co ma TES w nazwie. Nawet, jeśli miałby to być symulator farmy położonej na obrzeżach Morrowind ;P OK, przesadziłem. Jednak z chęcią pograłbym w coś nowego w świecie TES. Z drugiej strony - pewnie właśnie na takie podejście graczy liczą twórcy i idą na łatwiznę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyszło takie sobie, klimacik naprawdę niezły, w miarę przyjemnie się gra (poza toną bugów), no i zdecydowanie lata świetlne do Skyrima, gdzie gra wyglądała dobrze, w TESO niestety grafika mocno kuleje, no chyba, że dodadzą lepsze tekstury i zoptymalizują grę. Całkiem przyjemne w niej jest to, że w miarę dobrze wspiera solo zabawę (questowanie w grupie jest za to spartolone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 22:16, Headbangerr napisał:

> Grałem w betę. (nim powiesz, "ale to jeszcze beta!"(...)
Nie powiem :P Opinia kogoś, kto pograł w betę, znaczy dla mnie dużo więcej, niż filmik
z YouTube (zwłaszcza, gdy przygotowany przez twórców).


Skoro tak to ja pozwole sobie na odmienne zdanie.
Gralem w bete i uwazam z cala stanowczoscia, ze to jedne z najlepszych BET MMO jakie dane mi bylo grac.
A ogralem juz sporo.

Czuc rowniez klimat TES-a. I to miejscami bardzo. Jedynie inni gracze potrafia troche go zepsuc ale to juz niestety specyfika MMO. Grafika zaskakujaco dobra. Poziom prawie Skyrim bez modow.

Jesli lubisz slow-paced levelowanie, eksploracje, crafting, mass PvP, naprawde ciekawe questy(praktycznie nie zjadziesz questow ypu zabij 10 szczorow albo idz tam i przynies mi 20 skarpetek) to polecam.

Nadmienie jednak ponownie, ze opinia ta dotyczy bety TESCO. Jak bedzie wygladal pelny produkt to sie dopiero okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coo?
Klimat TESa czuc tylko dzieki rasa i charakterystycznym rzecza...

To byla najgorsza BETA w jakiej bralem udzial, WoW nie byl tak zabugowany na becie...

Nie... wcale nie ma questow zabij 10 szczurow i przynies XXX tego :P
Praktycznie poza znajdz XXX to wszystko sie ogranicza do tego co wyzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2014 o 12:19, Night_Elf napisał:

Coo?


Twoje zdanie. Masz do niego prawo.

Gralem w bete WoW i wedlug mnie byla bardziej zabugowana.
I nie wiem gdzie Ty questy znajdowales. Moze gdzies takie sa. Nie przecze.

Dla wyjasnienia podam, ze gralem po stronie Altmeri Dominion i tam łancuchy questowe (szczegolnie zwiazany z Krolowa) byly naprawde swietne. Nie moge sie doczekac pelnej wersji aby poznac dalszy ciag historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować