Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

FlatOut 2 - temat ogólny [M]

803 postów w tym temacie

To już bym wolał PGR3 :P Nie lubię Burnoutów.

PS. Co do Twojego podpisu - pisze się "I love cars" bez apostrofu, no chyba że kochasz coś, co należy do samochodu :P (bo tak masz napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:33, Quatre napisał:

PS. Co do Twojego podpisu - pisze się "I love cars" bez apostrofu, no chyba że kochasz coś,
co należy do samochodu :P (bo tak masz napisane :)

Wiem o tym od dawna, ale jakoś ciagle zapominam. Ale dzieki za przypomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:24, Numenpl napisał:

Mam pytanie kiedy cdp wyda polską wersje latki 1.2 do Fo2 be europejska wgrywa starforca

Co sie tak ciągle wypytujesz?? Przecież my wiemy tyle co ty, czyli w tym przypadku nic <lol> Jeżeli będzie coś to o tym powiadomimy. Hmm, zdawało mi się, że łatka 1.2 wgrywała juz StarForce <wow>

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam zamiar kupic sobie FlatOuta 2, więc ściagnąłem wersje demo. Odpalam, nie ma żadnego problemu, wybieram trasę, auto i włączam wyścig. I tutaj pojawia się problem. Zamiast normalnego obrazu mam białą trasę. Widzę mini-mapkę, informację o okrążeniach i mojej pozycji oraz obrotomierz, natomiast nie widzę trasy. Załączam fotkę.
Bardzo proszę Was o pomoc!

20070101110420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj konfiguracje Twojego sprzętu i sprawdź czy FlatOut 2 będzie na niej działać, jeżeli tak sciągnij nowe sterowniki od karty graficznej i przeinstaluj DirectX 9.0c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procesor - 1.6 Ghz
Ram - 256
Karta Graficzna - Ati radeon 9200
Hmm...
Podobno minimalne wymagania sprzętowe to: procesor 1.4 Ghz i 512 Ram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procesor - 1.6 Ghz
Ram - 265...ehh musze kupic 512..
Karta Graficzna - Ati Radeon 9200 (Wczoraj instalowałem Catalysty 6.3)
Hmm...
Podobno wymagania minimalne to 1.4Ghz procesor i 512 Ramu...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisze na pudełku, Twoja karta graficzna nie jest obsługiwana przez FlatOuta 2. Przykro mi, ale na tej karcie sobie nie pograsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 14:10, PAPISHON napisał:

Z tego co pisze na pudełku, Twoja karta graficzna nie jest obsługiwana przez FlatOuta 2. Przykro
mi, ale na tej karcie sobie nie pograsz...

No i do tego pamięć, na której wiele nei zrobi przy słabej karcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciiii ;p

FlatOut 2 działa. Mam kartę graficzną Radeon 9250. Zainstalowałem poprawnie sterownik od grafikii i odpalił.
Gram na low detalach, bo tak ustawiłem a gra bardzo mnie wciagneła i jej już nie wyłączałem ;P. A i tak wygląda świetnie!
Niedługo kupuje w sklepie gram.pl FlatOuta 2 ;]

Dzięki za pomoc i przepraszam za dwa identyczne posty, ale przez przypadek kliknąłem 2 razy na "dodaj post"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 14:09, speedraid napisał:

Co sie tak ciągle wypytujesz?? Przecież my wiemy tyle co ty, czyli w tym przypadku nic <lol>
Jeżeli będzie coś to o tym powiadomimy. Hmm, zdawało mi się, że łatka 1.2 wgrywała juz StarForce
<wow>


Kurczę, a mi po wgraniu patcha gra nie działa. Chce ode mnie jakiś kod. Nie wiem OCB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2007 o 10:49, Niewe napisał:

Kurczę, a mi po wgraniu patcha gra nie działa. Chce ode mnie jakiś kod. Nie wiem OCB?

Może masz oirata, albo coś. W każdym razie chyba nie polskiej wersji tego patcha i problemy z nim mogą występować w polskiej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 16:40, Be-rcik napisał:

Ciiii ;p

FlatOut 2 działa. Mam kartę graficzną Radeon 9250. Zainstalowałem poprawnie sterownik od grafikii
i odpalił.
Gram na low detalach, bo tak ustawiłem a gra bardzo mnie wciagneła i jej już nie wyłączałem
;P. A i tak wygląda świetnie!
Niedługo kupuje w sklepie gram.pl FlatOuta 2 ;]

Dzięki za pomoc i przepraszam za dwa identyczne posty, ale przez przypadek kliknąłem 2 razy
na "dodaj post"


ja mam tadka 9600 XT i gra ani razu nie zwolniła działa szybciutko jak struś heh... a grafika na maxa i wygląda powalająco jak kupie sobei wiekszy dysk to przejde tą gre jeszcze raz... heh..
kiedy bedzie FlatOut 3 ? są jakieś wieści na ten tamat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flat Out 2 jest chyba obecnie najbardziej grywalną ścigałka na rynku. Cena okazyjna, wymagania małe, świetna grafa, super muza, extra uszkodzenia, fajne multi. Wszystko co trzeba. Lepszej gry nie znajdziecie za taką kasę, no może oprócz MAFII ale to inna bajka. Polecam Flata każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może więcej szczegółów w kwestii multiplayer ? Czy są lagi itp. bo to mnie głównie interesuje. W Crashdaya tak przeszkadzają, iż odechiewa mi się grać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem na gry.wp.pl że w ciągu 3 miesięcy Bugbear sprzedał 500 tyś egzemplarzy FaltOut 2 i w związku tym tworzą nową część, ale narazie tylko na X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 09:49, Pingus napisał:

Właśnie przeczytałem na gry.wp.pl że w ciągu 3 miesięcy Bugbear sprzedał 500 tyś egzemplarzy
FaltOut 2 i w związku tym tworzą nową część, ale narazie tylko na X360

No i kto powie, ze konsolowcy nie są lepiej traktowani ?? :/ Żadna gra konsolowa(wyścigowa) nigdy nie bedzie na PC, lecz odwrotnie to zupełnie inna sprawa. W takim przypadku każda grę zrobią na Xbox360 :( Proponuję przeczytać to http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=30632 gdzie pisze, że wyłącznie na Xbox360. Wyłącznie?? Będą tego żałować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 09:49, Pingus napisał:

Właśnie przeczytałem na gry.wp.pl że w ciągu 3 miesięcy Bugbear sprzedał 500 tyś egzemplarzy
FaltOut 2 i w związku tym tworzą nową część, ale narazie tylko na X360

dalej piszemy petycje ze tez chcemy FlatOuta 3 na PC...
chyba zaraz sobei zainstaluje i pogram...
ja juz od pierwszych 300m wiedziałem czułem ze ta gra to coś wyjątkowego... jest genialna ja bym tylko dokładał do niej nowe możliwości poprawiał i zawsze byłby hiciorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować