Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

FlatOut 2 - temat ogólny [M]

803 postów w tym temacie

ja mam flatouta, z tym z na pleja bo ile mozna czekac na CDP jak juz praiwe 2 miechy minely... Nie gralem za duzo bo mam takze Burnouta 4 ktory bardziej mnie ciągnał ale pograłem chwilke w miescie i bylo fajnie i muzyka rzeczywiscie super ale za malo czasu przy niej spedzilem zeby cos powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na razie przystopowałem... i jakoś... mnie mniej juz ciągnie do gry... moze dlatego ze zajmuje sie wogole czymś innym niż siedzenie przy kompie.. ale tak jak poprzednik napisał muza... to arcydzieło.. i bardzo przykro ze autorzy tylko tyle dali mp3 z chęcią bym dopłącił te kilka zł aby usyłeszeć tak z.. 100 róznych mp 3 :P tego stylu muzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest własnie kpina u nas bo pisza ze w całej uni europejskiej gra zostala,i w USA też to mam jedno pytanie( mowie o wersji pc oczywiscie ). Czemu do ciezkiej anielki CDP nie wydal jeszcze tej gry??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 15:36, Numenpl napisał:

to jest własnie kpina u nas bo pisza ze w całej uni europejskiej gra zostala,i w USA też to
mam jedno pytanie( mowie o wersji pc oczywiscie ). Czemu do ciezkiej anielki CDP nie wydal
jeszcze tej gry??!!


ponieważ chcą abyście sobie szybciej ściągneli za free z torrentów i innych programów .
to po 1
po 2 to zeby dać od razu gre w niskiej cenie (50zł)
po 3
aby gra nie odniosła zbyt dużego sukcesu... (np starzejaca sie grafilka i nadchodzące nowsze gry)
po 4
pewnie niechcą aby nic zakłuciło wydania najnowszego NFS....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze jedno jest bardzo podoba gra do flatouta 2 .. a natomiast Cross Racing Championship ... temat na tym forum.. zapraszam

ale chyba nie pobiją flatouta 2 jesli chodzi o muze.... jest czadowa 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flatout cenie sobiie za caloksztalt nie to co ostatnie czesci NFS dlaczego.
- brak fabuły (a na co komu ona )
- realizm (mianowicie system uszkodzen, model fizyki)
- minigierki (kazdy ktory gral we flatouta wie o co chodzi)
- oprawa audio wizualna (bez przegieć w strone grafiki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 18:08, Numenpl napisał:

Flatout cenie sobiie za caloksztalt nie to co ostatnie czesci NFS dlaczego.
- brak fabuły (a na co komu ona )


no... w sumie.. ale w fabułe mozna sie zagłębić... choć w sumie.. masz racje

Dnia 22.08.2006 o 18:08, Numenpl napisał:

- realizm (mianowicie system uszkodzen, model fizyki)


no jesli chodzi o sys. uszkodzeń to sie zgadzam... no trzbe sie z Tobą zgodzić
choć... w sumie chyba koła nie odpadają:(

Dnia 22.08.2006 o 18:08, Numenpl napisał:

- minigierki (kazdy ktory gral we flatouta wie o co chodzi)


no.. racja.. minigierki są OBLOTOWE... naprawde fajne...

Dnia 22.08.2006 o 18:08, Numenpl napisał:

- oprawa audio wizualna (bez przegieć w strone grafiki)


hm a by mogli zrobić jeszcze lepsza grafike..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak widac raczej w tym roku flatout 2 nie bedzie u nas wydany( moze lepiej na dmc3 se poczekac??). Teraz rozumiem dlaczego czesc moich kumpli woli cenege ci jak powiedza ze bedzie w planie wydawniczym to bedzie, a CDP mowia ze bedzie a w planie nawet tego tytolu nie ma :< !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:42, Numenpl napisał:

jak widac raczej w tym roku flatout 2 nie bedzie u nas wydany( moze lepiej na dmc3 se poczekac??).
Teraz rozumiem dlaczego czesc moich kumpli woli cenege ci jak powiedza ze bedzie w planie wydawniczym
to bedzie, a CDP mowia ze bedzie a w planie nawet tego tytolu nie ma :< !!


i powiedz mi..... a raczej posłuchaj bo bede pisał....
taka gra juz nie bedzie doceniona....bedzie wydana uj wie kiedy w niskiej cenie.... kazdy kto ją zobaczy koło gry za 99 zł jak myślisz co kupi.... tą droższą bo jak wiadomo.... im tańsze tym wiekszy shit....
z kumplami ostatnio graliśmy w minigierki :D mowie wam.... zabawa na kilkanaście godzin :D
gierka nie ma słabych punktów.. no mogli by dać widok zza kierownicy.. po za tym gierka.. jest super... czekam na podobne produkcje...
i jeszcze jedno... grałem tez w Crashday i.. musze przyznac ze..... ta gra... tez wszystko ok dobre mp3.. ale.. tak widziałemi czułem wielkąpustke ....... niby wszytsko OK ale tak jakoś... pusto w tej grze.. a we FlatOut 2.. jak w domu... totak jakby ta gra miala dusze.... i ten tryb kariery az chce sie jezdzić! te trasy.. zawsze się fajnie jezdzi .... te kraksy... gra wciąga.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chester mi nie chodzi o cene tylko sam fakt ze nie ma u nas jeszcze tej gry i tylko to mnie obchodzi!!
Co do crashday to moge sie z toba zgodzic fakt nie ma takiego klimatu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 13:37, Numenpl napisał:

Chester mi nie chodzi o cene tylko sam fakt ze nie ma u nas jeszcze tej gry i tylko to mnie
obchodzi!!
Co do crashday to moge sie z toba zgodzic fakt nie ma takiego klimatu!!


ale zeby nie było...
Crashday był moją pierwsza grą w sumie z takich klimatów... no dobra wiperw był Destruction Derby 2 ale to stare jest i nie wazne.. wiec jak grałem w crashdaya to naprawde... było fajnie .. przeszedłem kariere.. i minigierki.. pojezdziłem troche przez neta.. i ... i koniec...teraz to juz niechciało by mi sie instalowac..potem był flatout 1... nieprzeszedłem całego.. nudy.. najlepsze były minigierki... co do torów to były maxymalnie arcadowe.. i mało było w tym przyjemnosci z jazdy i w końcu FlatOut 2... wszystko wiecej i lepiej.. i wreszcie jest frajda z jazdy...tylko szkoda ze opcje tuningowania są ubogie po za tym spoko...i szkoda ze nie dali 2-3 razy wiecej mp3 w tych klimatach ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiesz ja tez gralem w Destruction derby 2 i co z tego ze ta gra jest juz stara skoro i tak przewyzsza miodnoscia tego crash day''a, moim zdaniem nawet flatout sie do tej gry nie umywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 18:07, Numenpl napisał:

no wiesz ja tez gralem w Destruction derby 2 i co z tego ze ta gra jest juz stara skoro i tak
przewyzsza miodnoscia tego crash day''a, moim zdaniem nawet flatout sie do tej gry nie umywa

ja tą gre tak wspominam...
gram....windows..gram.....windows....gram..windows...gram..windows..
wieszała sie non stop + brzydka grafika.. + pudełka a nie samochodu
nic bym nie miał aby wskrzesili DD 2// bo miało fajne areny.... ale reszta była do d..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 21:38, Chester001 napisał:

ja tą gre tak wspominam...
gram....windows..gram.....windows....gram..windows...gram..windows..
wieszała sie non stop + brzydka grafika.. + pudełka a nie samochodu
nic bym nie miał aby wskrzesili DD 2// bo miało fajne areny.... ale reszta była do d..... :)


chłopie ile ty masz lat ?? czy ty zdajesz se sprawe co try mowisz??
ja tam nie patrze na grafike jesli gra jest dobra i tez nie mialem problemu z windowsem gdy w to gralem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 11:48, Numenpl napisał:

> ja tą gre tak wspominam...
> gram....windows..gram.....windows....gram..windows...gram..windows..
> wieszała sie non stop + brzydka grafika.. + pudełka a nie samochodu
> nic bym nie miał aby wskrzesili DD 2// bo miało fajne areny.... ale reszta była do d.....
:)

chłopie ile ty masz lat ?? czy ty zdajesz se sprawe co try mowisz??
ja tam nie patrze na grafike jesli gra jest dobra i tez nie mialem problemu z windowsem gdy
w to gralem!!


To nie jest wątek matrymunialny zebym CI pisał ile mam lat. No pomijając grafike... gierka i tak była średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra to jest watek o faltout 2 wiec koniec z zartami :) chester skoro grales w tego flatout''a 2 czy oprocz wozow oficjalnie podanych sa jeszcze jakies ukryte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 12:21, Numenpl napisał:

dobra to jest watek o faltout 2 wiec koniec z zartami :) chester skoro grales w tego flatout''a
2 czy oprocz wozow oficjalnie podanych sa jeszcze jakies ukryte??

wiesz.. odpowiedział bym CI na te pytanie ale nie wiem jakie wozy podali.. tutaj nie ma wykupionych licencjii na samochody.. wiec jest np SPEEDDEVIL , CAYONE itp...
samochodów jest dużo... są faaajne... i szyyybkie...szczególnie te najdroższe:P
przeszedłem juz DERBY teraz gnije w STREET zawodach
co jest fajne po wygraniu złotego medalu w całych zawodach DERBY odblokowuje CI sie super mistrzostwa... i to jest bajer.... wogóle ta gra jest jeden wielki bajer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry bede teraz bardziej dokladny bo na www.flatoutgame.com jak wchodzisz na uk wersje sa pokazane wszystkie oficjalnie pokazane samochodzy i pytam sie czy oprocz tych sa jeszcze jakies ukryte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 21:08, Numenpl napisał:

sorry bede teraz bardziej dokladny bo na www.flatoutgame.com jak wchodzisz na uk wersje sa
pokazane wszystkie oficjalnie pokazane samochodzy i pytam sie czy oprocz tych sa jeszcze jakies
ukryte

hehe....... stary samochodów jest 2x więcej..z tego co pamietam bedizesz miał jeszcze oprócz tego co widzisz 34.. samochody...ja juz odblokowalem sobie 21 jak dorbze pamietam. Co od razu do tras.. to tez sie nie bój jest ich sporo.. a kazdą mozna przejechać na kilka rónych sposobów... są skróty jak w NFS....przede wszystkim trasy ogólnie mapy są spore niema tak jak w innych grach ze jest jakaś niewidzialna ściana... ja raz niewyrobiłem zakrętu i w źyto się zapuściłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować