Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 1000 kluczy do bety The Elder Scrolls Online!

110 postów w tym temacie

[11]
Ostatnio jak na GOL-u rozdawali klucze do bety Hearthstona wprowadzono bardzo mądre ograniczenie - klucz mogli zdobyć tylko użytkownicy zarejestrowani przed konkretnym dniem. Gram mógłby zrobić tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem launcher, ale nie mam w nim opcji zalogowania się i nic się nie pobiera, o co chodzi?

Nieważne, już mam... Pierwszy minus dla gry, nieintuicyjny launcher to zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To mój kod, ja z niego nie będę korzystał, a komuś może się przydać.
> KMKHJN75PFNG47FPJKNE
Dzięki i''m first :)
z gram.pl już nie mogłem pobrać, poszły chyba w kilkanaście sekund ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 18:42, Ring5 napisał:

To niestety smutna prawda. Niejednokrotnie już spotykałem się z sytuacją, gdy wracam
sobie po pracy do domu, odpalam gram i widzę, że rozdawane były zaproszenia do jakiejś
bety/ogłoszono konkurs/itp. W komentarzach 99% to jednopostowi Obywatele, a ja, jako
stały bywalec, muszę szukać kluczy na innych stronach. Pewnie zaraz niektórzy na mnie
naskoczą, że niby w czym Obywatel gorszy i tak dalej, na co odpowiadam od razu - w niczym.
Po prostu jest to odrobinę nie w porządku w stosunku do osób regularnie odwiedzających
gram. Jakoś inne strony, portale i fora nie mają problemów z wprowadzaniem ograniczeń
(do uczestnictwa w konkursie wymagany jest staż/liczba postów/ranga) i jeszcze nie zauważyłem,
by w jakikolwiek sposób im to szkodziło...

Co proponujesz? Ograniczenie możliwości uczestnistwa tylko dla osób, które dokonały zakupu w naszym sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować