Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medieval II: Total War w planie wydawniczym CD Projekt!

70 postów w tym temacie

Wohooh! Bajer full! To dobrze, poprzedniczka znakomita, mam nadzieje ze sequel będzie jeszcze lepszy. No i możliwość kupienia ze zniżką wPLN. Miodzio. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamberlyn

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dzięki umowie z firmą SEGA, plan wydawniczy CD Projekt został wzbogacony o rewelacyjną grę strategiczną - Medieval II! Jest to najnowsza odsłona wielokrotnie nagrodzonej serii Total War autorstwa Creative Assembly, której premierę zapowiedziano na jesień bieżącego roku.

Przeczytaj cały tekst "Medieval II: Total War w planie wydawniczym CD Projekt!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część mnie jakoś nie zachwyciła,chociaż bitwy były widowiskowe. Po obejrzeniu filmików z gry muszę powiedzieć że druga część całkiem nieźle się prezentuje. Dobrze że CDP ją wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam ogromna przyjemnosc poinformaowac cdp ze ich radosc moze byc mocno przedwczesna bo wlasnie dorwali produkt z serii superzabugowanych i mocnopretensyjnych do tworcow gier, ktore nigdy nie sa łatane do konca a tworcy wybitnie leca na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 11:24, Indrid Cold napisał:

mam ogromna przyjemnosc poinformaowac cdp ze ich radosc moze byc mocno przedwczesna bo wlasnie
dorwali produkt z serii superzabugowanych i mocnopretensyjnych do tworcow gier, ktore nigdy
nie sa łatane do konca a tworcy wybitnie leca na kase.


Dość dziwna opinie wobec faktu, że Creative Assembly, czy jak to się tam pisze, nie zapomniało nawet o pierwszej części sprzed lat, dając do ściągnięcia darmowy dodatek. Patche też się pojawiały. Wystarczy zresztą wejść na totalwar.com (mam nadzieję, że takie adresy można podawać na gram.pl) i zobaczyć historię rzeczy do pobrania. Fajne jest też, że ludzie sami robili różne scenariusze bitew do ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 11:18, Arclight napisał:

Mnie też nie, choć grałem tylko w Shoguna. Poczekam jednak na demo. Może tym razem się przekonam?

Ja próbowałem w Shoguna - ale nie podobał mi się system walki, sterownie i grafika....
Total War Rome - przeszedłem demo - nawet dobre ale jakoś się nie przekonałem w 100% :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki darmowy dodatek? do pierwszejczesci? jesli chodzi ci o dodatek do bodajze shoguna to wiedz ze gra ta ma ogromne problemy na win xp a jesli chodzi ci o dodatek alexander to jest on do sciagniecia za darmo tylko zeby go odpalic musisz zakupic klucz za jedyne 79 zl po to tylko by pograc jedna frakcja na mocno okrojowej czasowo i wielkosciowo mapce. aha alexander mial byc darmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 11:30, Indrid Cold napisał:

jaki darmowy dodatek? do pierwszejczesci? jesli chodzi ci o dodatek do bodajze shoguna to wiedz
ze gra ta ma ogromne problemy na win xp


Ale to chyba nie dziwi. Gra powstała parę dobrych lat temu i w wymaganiach systemowych ma Windows 98, a nie XP. Więc nie miej do nikogo pretensji. To tak jakbyś się dziwił, że nie możesz włożyć silnika Ferrari do malucha.

Dnia 30.06.2006 o 11:30, Indrid Cold napisał:

a jesli chodzi ci o dodatek alexander to jest on do sciagniecia za darmo tylko zeby go odpalic musisz zakupic
klucz za jedyne 79 zl po to tylko by pograc jedna frakcja na mocno okrojowej czasowo i wielkosciowo mapce.
aha alexander mial byc darmowy...


A tego nei weidziałem sorry. W każdym razie Twoja opinia wydała mi się odosobniona, bo seria Total War cieszy się znakomitą popularnością i doskonałymi ocenami (wystarczy popatrzeć na serwisy internetowe). Sam nie grałem jedynie w dodatki Barbarian Invasion i Vikings. Poza tym, choć zdobyli uznanie poprzednimi częściami, CDP wydaje teraz tylko Medievala II, więc skupmy isę na tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 11:30, Indrid Cold napisał:

jaki darmowy dodatek? do pierwszejczesci? jesli chodzi ci o dodatek do bodajze shoguna to wiedz
ze gra ta ma ogromne problemy na win xp .

Bo nie była pod XP-a robiona, na każdym pudełku jest napisane, że pod XP-em może nie działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to taki mały off-topic, mam nadzieję, że CDP jak najszybciej uzupełni plan wydawniczy o kilka ciekawych pozycji znajdujących się już w planie czeskiego oddziału firmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować