Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Murlok i "jakaś beta" dla uczestników BlizzCona

37 postów w tym temacie

"Właśnie tego brakowało w Azeroth - więcej murloków!"

Wrr... Baaaardzo śmieszne... :P Ten minipet z pewnością będzie wydawać zapętlony, denerwujący odgłos atakującego murloka :| Jak można coś takiego w ogóle mieć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie pytanki.. jak myslicie , jaka nowa rasa stanie po stronie przymnierza...? ja nie mam pojęcia najmniejszego... Moze redaktorzy GRAM.PL maja jakies przypuszczenia? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 12:17, Tares napisał:

takie pytanki.. jak myslicie , jaka nowa rasa stanie po stronie przymnierza...? ja nie mam pojęcia najmniejszego... Moze
redaktorzy GRAM.PL maja jakies przypuszczenia? :>


Jedną z nowych ras będą Blood Elves.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 12:23, Ciechan napisał:

> Jedną z nowych ras będą Blood Elves.

On się pytał o stronę przymierza...


Sorry, nie jestem za bardzo obcykany w WoW''ie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znalazłem krasnoluda w Forlorn Cavern w Ironforge. Obok niego stał milutki murlok, taki sam jak na powyższym zdjęciu. Pet jest uroczy, ale do jego otrzymania potrzebny jest kod. Więc mimo moich (nie)licznych prób szczęście się do mnie nie uśmiechnęło. Ale może ktoś to rozgryzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 13:21, SimFury napisał:

a co do drugiej rasy bedzie to albo Naga albo Panderanie tak mi sie w
karzdym razie wydaje :D


Pojawienie się Pandarenów w Sojuszu będzie wymagało dobrego uzasadnienia. Natomiast Nagi... śmiem wątpić. Przeszkadza tu już sama fabuła, jak i fakt, że te stworzenia nienawidzą się z elfami. Poza tym o ile mnie pamięć nie myli, to nagi swego czasu sprzymierzyły się z Illidanem i Krwawymi Elfami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie, no jak ta panda wygląda? :|
Podobna sytuacja była z BE, wszyscy mówili, że to fake, ale się okazało, że jednak prawda :). No, ale mam nadzieję, że jednak tych Panderanów nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować