Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Last of Us na PS4 już latem?

24 postów w tym temacie

O PS3 straciło kolejnego exclusiva....

... i jest to bardzo dobra wiadomość :) Nie mam i nie będę miał PS3, natomiast w PS4 kiedyś się tam zaopatrzę i wtedy musowo ogram ten tytuł :) Rok produkcji czy teksty o odgrzewaniu kotleta absolutnie do mnie nie trafią w tym momencie - świetna gra, to świetna gra, nie jest w stanie się zestarzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak straciło? Przecież nie będzie na X-a. To, że wyjdzie na PS4 to znakomita wiadomość. Mam PS4, ale przyznam się, że zastanawiałem się nad kupnem używki trójki m.in. właśnie dla tej gry. Nowej konsoli bym nie kupił, nowej gry też, tak więc kasa i tak nie wpadłaby do Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie to okaze prawda to naprawde szacun dla Sony za to - przegenialna gra i warto ja miec na sprzecie, ktory wyciagnie z niej troche wiecej i pozwoli na gre w full hd i 60fps (a przynajmniej mam taka nadzieje ;) ). Czekam na wiecej info! :).

To jeszcze czekamy na GTA5 i Uncharted Ultra HD! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 09:43, Lordpilot napisał:

O PS3 straciło kolejnego exclusiva....

Straciło jak straciło. Wciąż seria zostaje na Playstation ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekstra! Ograłem singla w sumie kilkanaście razy na różnych poziomach trudności, ale i tak na PS4 wezmę na bank jak będzie. Gdyby jeszcze tylko dali edycje kolekcjonerskie tej wersji. Żałuję, że nie wziąłem kolekcjonerki na PS3, teraz trudno znaleźć, ale jakby dali nowy nakład dla wersji PS4 byłoby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 13:40, Henrar napisał:

Straciło jak straciło. Wciąż seria zostaje na Playstation ;)

A jak Titanfall był exclusivem na platformy MS, to wszyscy jęczeli że się nie liczy. Hipokryty wy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 14:23, Dared00 napisał:

A jak Titanfall był exclusivem na platformy MS, to wszyscy jęczeli że się nie liczy.
Hipokryty wy ;D

Nazywanie PC platformą MS to spore nadużycie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 14:24, mati285 napisał:

Nazywanie PC platformą MS to spore nadużycie ;-)

Windows jest platformą MS. Titanfall działa tylko na Windowsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 14:23, Dared00 napisał:

A jak Titanfall był exclusivem na platformy MS, to wszyscy jęczeli że się nie liczy.
Hipokryty wy ;D


To akurat zrozumiałe, Titanfall był najmocniej promowany na XBone, MS najchętniej przemilczałby wersje na inne platformy. :P Z wersji na X360 choćby nie ma nawet jednego screena, a gra (przekładana zresztą) wychodzi już niedługo. Gdyby najlepsza wersja The Last of Us ukazała się na PC sprawa też miałaby się inaczej.

@mati285

Przecież gra działa tylko na Windowsie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 14:26, Dared00 napisał:

Windows jest platformą MS. Titanfall działa tylko na Windowsie.

Co nie zmienia faktu, że nie trzeba kupować konsoli MS by w niego zagrać. By pograć w TLOU wciąż którąś z konsol Sony trzeba będzie zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy firma Microsoft sprzedaje i produkuje KOMPUTERY? Czy kupujac KOMPUTER cala kwota idzie do MS, ktory jest producentem sprzetu? Nie ;). Gdyby Titanfall wychodzil tylko na XBone i X-360 to pewnie sporu by nie bylo ;).

A tak, moge sobie kupic kompa, spiracic Windowsa i MS nie zobaczy zlamanego grosza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 18:04, Henrar napisał:

Z gier na Windowsa Microsoft nie czerpie zysków.


Z biznesu zwanego "xbox" też nie. Wpompowano w ten projekt miliardy dolarów, o których odzyskaniu MS może co najwyżej pomarzyć. Co gorsza, w tę studnię bez dna środki pakuje się dalej. Nic dziwnego, że inwestorzy najchętniej pozbyliby się tego balastu.

@Piotrek_K
Jak sie to okaze prawda to naprawde szacun dla Sony
@Dandzialf
No, no... coraz więcej tych gier na PS4 :)

Tak, chwalcie Sony za odcinanie kuponów i n-te wydania "HD/Full HD". Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 21:58, Principes napisał:

Z biznesu zwanego "xbox" też nie. Wpompowano w ten projekt miliardy dolarów, o których
odzyskaniu MS może co najwyżej pomarzyć. Co gorsza, w tę studnię bez dna środki pakuje
się dalej. Nic dziwnego, że inwestorzy najchętniej pozbyliby się tego balastu.

Ma kasę z licencji i konsol. To, że z pierwszego Xboksa mają straty nie oznacza nic. Dział Xboksa przynosi zyski.
A to, że inwestorzy chcą się go pozbyć jest dosyć proste - te zyski są mizerne w porównaniu do tego, co MS dostaje za systemy operacyjne i resztę oprogramowania (Office, Visual Studio, etc) i patenty.

Dnia 27.03.2014 o 21:58, Principes napisał:

Tak, chwalcie Sony za odcinanie kuponów i n-te wydania "HD/Full HD".

Ktoś każe Ci to kupować? Nie. To oferta dla tych, którzy PS3 nie chcą kupić, ale są zainteresowani PS4 (byli Xboksiarze, PCtowcy, Nintendowcy i całkowicie nowi gracze) i chcieliby pograć w jedną z najlepszych gier zeszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny gram.pl
Od ponad tygodnia administratorzy stron w Kolektywie próbują dowiedzieć się dlaczego Ich strony nie działają. Nikt jednak na nasze pytania nie odpowiada. Niezależnie od tego czy próbujemy się skontaktować z osobą odpowiedzialną za Kolektyw, bezpośrednio z Wami na facebooku, pisząc maile czy dzwoniąc.
My, Zanzibar, straciliśmy premierę kolejnej odsłony i nawet nie to jest problemem, problemem jest brak reakcji ze strony gram.pl
Ten post powstał tylko by zwrócić Waszą uwagę na nas - Kolektyw.
Z wyrazami szacunku
kul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować