Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs: Witamy w Chicago

44 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2014 o 20:26, Lordpilot napisał:

Nie do końca potrafię
powiedzieć co jest z tymi grami nie tak, wielu ludziom się podobają, Boże broń nie są
to jakieś crapiszony. To na pewno. A jednak coś mi w nich nie pasuje. Brak tej "iskry
bożej" ? Nuda ?


Nuda. AC1 to podręcznikowy przykład zmarnowanego potencjału. Opracowanie plastyczne jest świetne, ale misje bardzo powtarzalne, a więc w dłuższej perspektywie nudne. System walki woła o pomstę do nieba; widziałeś trzy potyczki, widziałeś wszystko. Miasta, choć wyglądają bardzo klimatycznie, są puste i nieciekawe. To samo można powiedzieć o quasi-otwartym świecie, który jedyne co oferuje, to flagi do zebrania. AI mieszkańców jest irytujące, zwłaszcza żebraczki, które proszą o "som kłojns". Na początku je omijałem, potem pchałem, a na finishu każda zarobiła ode mnie plombę w zęby. Niestety, to wcale nie przeszkadzało zaczepiać mnie dalej. >:[ Ostatni akt ledwo skończyłem, bo niemal wyłem do księżyca z nudów. W AC1 najlepsza była Jade Raymond - pewnie dlatego że pojawiła się tylko w kampanii marketingowej, a nie w samej grze, bo wówczas by się zmarnowała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak najbardziej się da - od serii odbiłem się po tutorialu AC1.
> Więcej szans nie daję.
No to pro danie szansy... Naprawdę widzę poznałeś grę w całości, czyżbyś nie mógł tutka przejść ? :D

Ehh widzę że sie zleciały "obywatele" i psioczą na grę której na oczy nie widziały...

Ekwador Lepiej wyglądał GTA V? Ciekawe pod jakim aspektem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 19:22, Eternal101 napisał:

No to pro danie szansy... Naprawdę widzę poznałeś grę w całości, czyżbyś nie mógł tutka
przejść ? :D

Jeżeli gra odrzuca przy tutorialu, to jest to problem gry, a nie gracza. Sam też tam odpadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 19:22, Eternal101 napisał:

czyżbyś nie mógł tutka przejść ? :D


Heh, nie - po prostu po przejściu tutoriala uświadomiłem sobie, że jeśli bym tracił czas na przechodzenie tej serii, to równie dobrze przez ten czas mógłbym sobie podcinać żyły żyletką.

Tak właśnie widzę tą serię - taką samą stratą czasu jak popełnianie samobójstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 13:40, Vojtas napisał:

Nuda. AC1 to podręcznikowy przykład zmarnowanego potencjału.


Grając w niego teraz i patrząc z perspektywy gier, które wyszły - może i racja. Ale grając w niego w 2007 roku po premierze - robił piorunujące wrażenie i to pod każdym względem (a grafiką, systemem walki, animacją, swobodą, klimatem, detalami po prostu wbijał w ziemię). Powtarzalne misje? A kto wtedy na to zwracał uwagę, gdy klimat wylewał się z ekranu. Przez te 7 lat powstało sporo gier, które oferują więcej i nie ma w tym nic dziwnego. Ot, tego typu produkcje łyka się na premierę.

Trailer z W_D - bardzo fajny. Ostatecznie dam tej grze szansę. Chyba, że wyjdzie crapiszon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 19:29, Dared00 napisał:

Jeżeli gra odrzuca przy tutorialu, to jest to problem gry, a nie gracza. Sam też tam
odpadłem.

Mi się w jedynke dobrze grało, fajny pomysł na świat tylko ta powtarzalność zleceń by otrzymać to główne zlecenie na zabójstwo może odstraszać za to dwójka i kolejne części sporo się rozwineły więc pisanie o całej serii że jest do bani jak to napisał cygi to lekka przesada.

Cygi Jedyne co mnie przerażało w pierwszej części AC to monotematyczność zleceń ale dwojka i kolejne części są o niebo lepsze więc pisanie o całej serii że jest do kitu mija się z prawdą. Omin jedynke i zagraj w kolejne części pewno cię wciągnie, chyba że nie lubisz w ogóle takiego rodzaju gier ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Nuda. AC1 to podręcznikowy przykład zmarnowanego potencjału.

Dnia 28.03.2014 o 21:17, aope napisał:

Grając w niego teraz i patrząc z perspektywy gier, które wyszły - może i racja. Ale grając
w niego w 2007 roku po premierze - robił piorunujące wrażenie


Przez pierwsze dwie godziny robił. Potem zaczął się lenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 21:32, Eternal101 napisał:

Omin jedynke i zagraj w kolejne części pewno cię wciągnie


I potem mam się zastanawiać o co chodzi w kolejnych częściach/smaczkach?

Jak już startuje z serią, zaliczam całość, a nie po łebkach.

A skoro fani AC polecają olać jakąś część na rzecz reszty, to naprawdę - ta seria jest "świetna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 09:12, Cygi napisał:

A skoro fani AC polecają olać jakąś część na rzecz reszty, to naprawdę - ta seria jest
"świetna".

To nie wiem co ci doradzić, dla mnie ta seria jest bardzo dobra, a jak nie chcesz po łebkach to zmuś się do pierwszej części ;>, po 2 Czemu oceniasz całą serię po 1 zadaje ci drugi raz to pytanie? Gothic 1 i 2 oraz NK były najlepsze a trójkę schrzanili zleczka (przez Joowood w głównej mierze który poganiał piranhie) a mimo to nikt nie mówi że CAŁA seria jest do rzyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 13:26, Eternal101 napisał:

To nie wiem co ci doradzić


Nic nie doradzaj, ta seria dla mnie po prostu nie istnieje.

Zaczynasz się zachowywać, jakby cię bolało, że ktoś nie lubi serii, która najwyraźniej kochasz.
Mówi się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 14:36, Cygi napisał:

Zaczynasz się zachowywać, jakby cię bolało, że ktoś nie lubi serii, która najwyraźniej
kochasz.
Mówi się trudno.

Mnie nie boli bo nie napisałeś że ty jej nie lubisz tylko oceniasz ją jakby faktycznie była crapem... A nie jest nim i nie tylko ja tak twierdze, może nie jest idealna ( z resztą jaka gra jest...) ale jest lepsza od "BEEFÓW". "CODÓW" czy najnowszych części NFS''ów ;>. Po 2 jeśli nie grałes w inne części prócz pierwszej to nie wypowiadaj się na temat CAŁEJ serii skoro masz o niej pojęcie takie jak ja o fizyce kwantowej np :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 22:13, Cygi napisał:

lulz, wypowiadam się w kwestii takiej, że ta seria ma u mnie zerowy poziom zainteresowania.

To zaznaczaj że u CIEBIE a nie piszesz tak jakby w ogóle miała zerowy poziom... I może na tym zakończmy to bo czuję bulwers z twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. Mi się wydaje, że Cygi już na wstępie podkreślił, że to dla niego Assassin''s Creed nie istnieje. Po co ta cała dyskusja? ;D "(...) odbiłem", "szans nie daję", czy takie wyrażenia mają odnosić się do czegoś "w ogóle"?

Za to ja jestem fanem gampleyu. Zachwycam się pracą animatorów (podkreślam w nawiasie, że animatorów, niekoniecznie samych grafików). Wszystko jest płynne i na swoim miejscu. Patrzenie na tych bohaterów stawia mi nie lada frajdę. Podziwiam bo sam stawiam swoje pierwsze kroki (tak, wciąż :D) w animacji.
Fabuła też jest dla mnie ważnym czynnikiem, ale mnie wiele rzeczy zaciekawia, a potem śledzę do końca. U mnie standard. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 22:52, Eternal101 napisał:

To zaznaczaj że u CIEBIE


o_O

Pomijając to, co napisał Noxbi - każdy swój post jest moją własną opinią, niczyją inną.

Czy ja mam za każdym razem na dole każdego postu dawać gwiazdkę z opisem, że to jest moje zdanie?
Zdajesz sobie sprawę, jakiego ty absurdu oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że ewidentnie widać, że gra nie będzie do końća tym, na co pierwotnie się zapowiadała, dam jej szansę. Spore obawy są co do tego jak będzie działać na moim sprzęcie, ale jestem dobrej myśli. Prawdę powiedziawszy jakoś w wypadku tej gry najbardziej liczę na spójny i atrakcyjny dla gracza świat. Mam nadzieję, że Chicago dla Watch_Dogs będzie takim Liberty City dla GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 10:36, Cygi napisał:

o_O

Pomijając to, co napisał Noxbi - każdy swój post jest moją własną opinią, niczyją inną.

Czy ja mam za każdym razem na dole każdego postu dawać gwiazdkę z opisem, że to jest
moje zdanie
?
Zdajesz sobie sprawę, jakiego ty absurdu oczekujesz?

Jeśli to faktycznie twoje zdanie to co za problem dopisać 3 słowa? Ja nie widzę żadnego ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 12:47, Eternal101 napisał:

Jeśli to faktycznie twoje zdanie to co za problem dopisać 3 słowa? Ja nie widzę żadnego ;>.

A co za problem użyć mózgu i domyślić się tego, że skoro ktoś wypowiada się "ja odpadłem" "ja nie daję więcej szans", to znaczy że mówi w swoim imieniu? Serio, to są podstawy czytania ze zrozumieniem. Przestań robić z siebię idiotę.

Powyższa wypowiedź jest tylko i wyłącznie moją prywatną opinią i broń Boże, żeby ktoś zrozumiał ją jako wypowiedź ogółu bo to tylko moja opinia. Moja opinia, moja moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 21:32, Eternal101 napisał:

Cygi Jedyne co mnie przerażało w pierwszej części AC to monotematyczność zleceń
ale dwojka i kolejne części są o niebo lepsze więc pisanie o całej serii że jest do kitu
mija się z prawdą. Omin jedynke i zagraj w kolejne części pewno cię wciągnie, chyba że
nie lubisz w ogóle takiego rodzaju gier ;>.


Ja właśnie zrobiłem tak jak napisałeś koledze.Ominąłem jedynkę, przeszełem na 100% dwójkę , przeszedlem na 100% brotherhood łącznie z wbiciem max levelu na multi i się zatrzymałem na 40% w revelations. W tym momencie nastąpił przesyt powtarzalnego gameplayu nie dającego żadnej satysfakcji z przechodzenia gry. Do takich samych wniosków doszedłem grając odpowiednio w dwa trony i double agent wcześniej. Przyjmij więc do wiadomości że niektórzy maja większe wymagania od ciebie w stosunku do jakości gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować