Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: w Assassin`s Creed Comet zagramy Templariuszem

9 postów w tym temacie

Znowu jakiś żeglarz? Niech już dadzą spokój z tymi okrętami. Samo pływanie okrętem było monotonne, nie wspominając o jakimkolwiek sensie podpływania do wyspy na której była jedna, głupia skrzynia z kilkoma monetami. Ssseth, bo pewnie uważają, że stare konsole ich ograniczają i nie mogą wprowadzić czegoś nowego, choć dla mnie to lekka ściema, bo jedyna nowość godna uwagi w tej serii to bitwy morskie i zarządzanie bractwem, a tak to rozgrywka niezmienna i niestety powoli monotonna. Jakiś czas temu twierdzili, że nie chcą dzielić graczy wciskając dlc do serii, a co powiedzą na dzielenie graczy wydając dwie gry z serii w tym samym roku,jedną na stare konsole, a drugą na nowe? Ubi to chyba trochę za bardzo utożsamił się z templariuszami z gry, potrafią momentami zmanipulować graczy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co faktycznie cieszy to to, że będzie można grać templariuszem. Aż chce się powiedzieć "nareszcie". Myślałem, że Ubisoft wpadnie na taki pomysł przy premierze trzeciej lub czwartej części z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jedyne co faktycznie cieszy to to, że będzie można grać templariuszem. Aż chce się powiedzieć
> "nareszcie". Myślałem, że Ubisoft wpadnie na taki pomysł przy premierze trzeciej lub
> czwartej części z rzędu.
Przecież w trzeciej części mieliśmy okazję zagrać potomkiem templariuszy na samym początku rozgrywki ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mogą wciskać i tysiące templariuszy, i tak od czasów Revelations każda postać templariusza nawet nie jest w stanie się wykazać, bo chwile później kończy przebita ostrzem asasyna ;p. Dla mnie Rodrigo Borgia był chyba jedynym templariuszem, który zapadł w pamięć, uknuł spisek i plan zostania papieżem, a pozostałym templariuszom przydzielił role, jakie mają odegrać. Jeszcze zaliczyłbym Cesare z którym Ezio walczył aż do końca gry. Przy kolejnych częściach niestety chyba Ubisoft przestał skupiać się na postaciach templariuszy i w tej chwili oni się pojawiają w grze, bo muszą i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 23:55, Jarsston napisał:

Szczerze to mogą wciskać i tysiące templariuszy, i tak od czasów Revelations każda postać
templariusza nawet nie jest w stanie się wykazać, bo chwile później kończy przebita ostrzem
asasyna ;p. Dla mnie Rodrigo Borgia był chyba jedynym templariuszem, który zapadł w pamięć,
uknuł spisek i plan zostania papieżem, a pozostałym templariuszom przydzielił role, jakie
mają odegrać. Jeszcze zaliczyłbym Cesare z którym Ezio walczył aż do końca gry. Przy
kolejnych częściach niestety chyba Ubisoft przestał skupiać się na postaciach templariuszy
i w tej chwili oni się pojawiają w grze, bo muszą i tyle.


Spoiler

Kenway z AC3 to najciekawszy templariuszy w serii, wiec absolutnie się z Tobą nie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować