Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls II: aktualizacja 1.03 już w drodze

36 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2014 o 16:49, Luqstar napisał:

Nie. Wersja PC będzie pozbawiona tych błędów i do tego dojdą modyfikacje o których konsolowcy
mogą sobie pomarzyć.

Na PC do jedynki nigdy nie wyszło nic ciekawego. Nie widzę powodu, dla którego miałoby wyjść do dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 16:49, Luqstar napisał:

Nie. Wersja PC będzie pozbawiona tych błędów i do tego dojdą modyfikacje o których konsolowcy
mogą sobie pomarzyć.

Tylko dlatego, że gra została przesunięta o miesiąc. Wtedy wszystkie patche jakie wyszły do tej pory na konsolach, będą też w wersji na PC. Inaczej miałbyś szereg błędów. I nawet tego nie jestem pewien, że nie będzie nowych specjalnie dla graczy PC-towych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 13:09, Jave napisał:

> Spokojnie kolego, twórcy DS2 sobie z nudów zrobili patcha na 21 napraw.
Lofciam wypowiedzi nieobeznanych z tematem. To takie gramowe.


Lofciam ? , Lofciam!! Co to za słowo? Człowieku, staraj się pisać zrozumiale i po polsku, nie każdy zna grypserkę ze świetlicy gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2014 o 15:52, Jave napisał:

przeczytać wiadomość. W dwójce, kiedy nakłada się kilka rzeczy na siebie, przewijasz
ja trójkątem. Stwierdzić, że DS2 ma poważne błędy może tylko ktoś, kto w niego nie grał.
Płakać o wysyłanie wiadomości do twórców, by gracze na PC dostali lepszy port - to jest
po prostu lol.


Widzisz, nie grałem w ds2 i nie stwierdziłem że ma poważne błędy. Sam sobie to dopowiedziałeś. No oczywiście że mój post to jeden wielki lol, a ty się w niego po prostu załapałeś jak pierwszy lepszy fanboy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 23:25, Hayeck napisał:

No dobra... Jak to było? Chcącemu, nie dzieje się krzywda, a devom zdarzają się błędy...
To ja nie rozumiem, to że dali pacza to dobrze, czy może niekoniecznie?;)

A słyszałeś o tym że lepsze jest wrogiem dobrego ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 18:19, IC81 napisał:

Lofciam ? , Lofciam!! Co to za słowo? Człowieku, staraj się pisać zrozumiale i po polsku,
nie każdy zna grypserkę ze świetlicy gimnazjum.

Jak każdy rdzenny gramowicz, kiedy brakuje argumentów, za wszelką cenę starasz się odbić piłeczkę wypowiedzią, która w twoim mniemaniu ma być zabawna bądź ma obrazować jakąś formę przewagi nade mną. W tej konkretnej sytuacji nie możesz przeżyć, że twoje narzekania były wzięte z czapy, więc uczepiłeś się jednego, biednego i jakże banalnego słówka i tym czepianiem starasz się zbagatelizować to, co napisałem.

Chyba, że masz jakiś inny, konkretny cel w pisaniu o tym, że dzieciaki w gimnazjum używają tych samych słów, co inni.

A, btw. Nie wiem, co to jest grypserka. Lol.

Sądziłeś, że gra jest zabugowana, wytłumaczyłem, że nie jest. Daj sobie spokój. Honorowy człowiek wie, kiedy nie należy iść w zaparte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 18:27, IC81 napisał:

Widzisz, nie grałem w ds2 i nie stwierdziłem że ma poważne błędy. Sam sobie to dopowiedziałeś.
No oczywiście że mój post to jeden wielki lol, a ty się w niego po prostu załapałeś jak
pierwszy lepszy fanboy.

"Najpierw powiedz coś głupiero, a potem za wszelką cenę wmawiaj, że żartowałeś"
Panie, daj pan sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 18:42, Jave napisał:

Jak każdy rdzenny gramowicz, kiedy brakuje argumentów, za wszelką cenę starasz się odbić
piłeczkę wypowiedzią, która w twoim mniemaniu ma być zabawna bądź ma obrazować jakąś
formę przewagi nade mną. W tej konkretnej sytuacji nie możesz przeżyć, że twoje narzekania
były wzięte z czapy, więc uczepiłeś się jednego, biednego i jakże banalnego słówka i
tym czepianiem starasz się zbagatelizować to, co napisałem.

Chyba, że masz jakiś inny, konkretny cel w pisaniu o tym, że dzieciaki w gimnazjum używają
tych samych słów, co inni.

A, btw. Nie wiem, co to jest grypserka. Lol.

Sądziłeś, że gra jest zabugowana, wytłumaczyłem, że nie jest. Daj sobie spokój. Honorowy
człowiek wie, kiedy nie należy iść w zaparte.


Problem z tobą jest taki widze że za dużo sobie dopowiadasz, próbujesz interpretować po swojemu intencje innych - pewnie biorąc jeszcze za wyznacznik zachowań własną osobę. Taka delikatna rada - nie podejmuj ważnych decyzji na nosa bo intuicję masz równie silną co kobieta wyobraźnię przestrzenną. Przed momentem przeczytałem analizę z której ewidentnie wynika , że tak się napinasz w temacie tej gry jakbym co najmniej obraził flagę twojej ojczyzny. Odpowiedz sobie na pytanie skoro tak wiele o mnie wiesz: czy liczyłem na poważną wymianę zdań z kimkolwiek w tym topicu budując zdanie w którym przyznaje, że jestem pecetowcem i równocześnie daje stryczka w nos konsolowcom ? Czy napisałem gdzieś że gra jest zabugowana jak twierdzisz? Czy może policzyłem ilość zmian w patchu 1.03 i napisałem że twórcy z nudów wydali patcha? Czy nie uważasz że wersja gry z wyższym numerkiem jest bardziej finalna niż najlepiej działająca wersja z numerkiem niższym wersji? Czy lepsze nie jest wrogiem dobrego? Nadal nie wiem co to lofciam ale zaczynam bać się znaczenia kryjącego się za tym tworem słownym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o ostatnim: nie wiesz co to grypserka , wpisz sobie w google. Google dla "lofciam" próbuje skierować mnie na strony wątpliwej reputacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 19:23, IC81 napisał:

Google dla "lofciam" próbuje skierować mnie na strony wątpliwej reputacji.

Wpisałem "co to znaczy lofciam", pierwszy link wyjaśnia, co znaczy "lofciam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 19:31, Dared00 napisał:

> Google dla "lofciam" próbuje skierować mnie na strony wątpliwej reputacji.
Wpisałem "co to znaczy lofciam", pierwszy link wyjaśnia, co znaczy "lofciam".

Zdradź mi tę wiedzę śliczna dziewczynko z obrazka ;) Może być bez pierścionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 19:33, IC81 napisał:

Zdradź mi tę wiedzę śliczna dziewczynko z obrazka ;) Może być bez pierścionka.

O, jeszcze lepsze: po wpisaniu "lofciam" pierwszy link też kieruje do tekstu wyjaśniającego, co znaczy lofciam. Ale się kompromitujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 19:41, Dared00 napisał:

O, jeszcze lepsze: po wpisaniu "lofciam" pierwszy link też kieruje do tekstu wyjaśniającego,
co znaczy lofciam. Ale się kompromitujesz.

Ja? Ciekawe jak bardzo dosłownie mam ci napisać żeby dotarło do ciebie że mam pojęcie co to słowo znaczy. I po jakich stronach google sugeruje mi tego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 19:12, IC81 napisał:

bo intuicję masz równie silną
co kobieta wyobraźnię przestrzenną.

Oburzenie na lofcianie, grypserka. Teraz to.
https://www.youtube.com/watch?v=CExlwc5DSpM

Dnia 01.04.2014 o 19:12, IC81 napisał:

czy liczyłem na poważną
wymianę zdań z kimkolwiek w tym topicu budując zdanie w którym przyznaje, że jestem pecetowcem
i równocześnie daje stryczka w nos konsolowcom ?

Nie. Jesteś zwykłym trollem.

Dnia 01.04.2014 o 19:12, IC81 napisał:

Czy napisałem gdzieś że gra jest zabugowana
jak twierdzisz?

Nie, zwyczajnie chciałeś być trollem z tym swoim całym proszeniem o bardziej finalną wersję.
https://www.youtube.com/watch?v=CExlwc5DSpM

Dnia 01.04.2014 o 19:12, IC81 napisał:

Czy nie uważasz że wersja gry z wyższym numerkiem jest bardziej
finalna niż najlepiej działająca wersja z numerkiem niższym wersji?

Z całą pewnością gra, w której lepiej widać tatuaże, których nie widać, jest bardziej finalna.
https://www.youtube.com/watch?v=CExlwc5DSpM

Dnia 01.04.2014 o 19:12, IC81 napisał:

Czy lepsze nie jest
wrogiem dobrego?

https://www.youtube.com/watch?v=CExlwc5DSpM

Dnia 01.04.2014 o 19:12, IC81 napisał:

Nadal nie wiem co to lofciam ale zaczynam bać się znaczenia kryjącego
się za tym tworem słownym.

Czyli ciągle jesteś na etapie gardzenia słowami, z których korzysta się w sieci bez przerwy tylko dlatego, że masz okazję się wywyższyć nad kimś, kto go używa.
https://www.youtube.com/watch?v=CExlwc5DSpM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo nareszcie coś trafiłeś. Pozwolę ci jeszcze zgadnąć na zachętę co. Nadal nie rozumiesz kwestii finalnej wersji ale cóż.

Wybacz ale, z ręką na sercu, po raz pierwszy przeczytałem o tym słowotworze. Pewnie wynika to z faktu że nie mam młodszej o dwadzieścia lat siostry i wolę kontakt z płcią przeciwną poza siecią.
PS. Nie otworzyłem żadnego z tych linków, wybacz.
PS2. Właśnie zjadłem gołąbki , już nie musisz mnie karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować