Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy w kwietniu 2014 roku - najciekawsze premiery miesiąca

24 postów w tym temacie

Dla mnie to tylko Trials Fusion raczej pasuje z tego wszystkiego dobra... ale też nie zapominam, że ma wyjść Dark Souls 2 na PCty, więc grać będę miał w co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie DS 2 na PC? :(

Najbardziej interesująca mnie produkcja to DS 2 potem może LEGO Hobbit ;> a tak to nic ciekawego nie widzę dla siebie, skusiłbym się na TESO ale że abonament to podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tylko DS2 na PC... no i pewnie Daylight, który jak już było powiedziane, ma opóźnioną datę premiery.. nie 8 tylko 29 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo zakupów w tym miesiącu, bo aż 0. Albo ja jestem taki wybredny, albo nic ciekawego teraz po prostu nie wychodzi. Poza tym, takie TES Online wychodzi praktycznie niedokończone, co mówiło wiele osób grających w betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2014 o 13:34, Muradin_07 napisał:

Bo premiera na konsole była już wcześniej i uznana jest za oficjalną premierę gry w ogóle.

Hmmm ale PC''towa wersja nie wyszła a PC to dalej platforma do grania jak xbox czy PS 3 ;>, i jeśli gra wychodzi powinno być chociaż napomknięte o niej ale nie będę się kłócił bo i tak to nie zmieni decyzji autora newsa ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie ma sensu dwa razy przypominać o premierze, skoro gra premierę swoją miała na większości platform i było zapowiedziane, że na PC pojawi się w kwietniu to raczej wszyscy PCtowcy wiedzą o tym. No chyba, że ktoś nie wie... to wtedy dowie się od razu, jak gra wyjdzie :)

W tym ja, bo na Dark Souls 2 czekam niecierpliwie i od razu ogarnąłem, kiedy jest ewentualna premiera, nie oglądałem dużo materiałów z tej gry, choć zakończenie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2014 o 15:15, Muradin_07 napisał:

W tym ja, bo na Dark Souls 2 czekam niecierpliwie i od razu ogarnąłem, kiedy jest ewentualna
premiera, nie oglądałem dużo materiałów z tej gry, choć zakończenie widziałem.

Ja z tej gry nie widziałem nic (ahh ta słodka niewiedza ;p), ja tam też wiem że premiera w tym miesiącu (pod koniec) ale są ludzie którzy tego nie wiedzą i jednak warto by napomknąć gdyż wtedy np ktoś kto nie wie że gra wychodzi na PC, może się dowiedziec i np pieniądze odłożyć na grę ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Przekopawszy się przez negatywne nastawienie, plotki czy rzeczywiste wady gry - TESO o dziwo zaczyna mi się podobać. To naprawdę solidna gra, z ciekawym systemem rozwoju postaci, równie interesującą walką, pogłębiającymi immersję smaczkami. Tylko ta cena. Nie stać mnie na jej zakup, a tym bardziej na bulenie 55 złotych miesięcznie. Gdyby to było b2p, to za parę miesięcy, gdy cena by spadła, z checią bym się za nią zabrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować