Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatnia szansa na przetestowanie Visty minęła

11 postów w tym temacie

Fett

Dla tych, którzy myśleli o pobraniu i przetestowaniu najnowszego buildu drugiej bety Windows Vista, zdobycie odpowiedniego instalatora może obecnie okazać się problemem. Microsoft powoli zaprzestał udostępniania go, gdyż jak twierdzą przedstawiciele firmy, liczba testerów jest zadowalająca, a ilość danych do użytku kopii wyczerpana.

Przeczytaj cały tekst "Ostatnia szansa na przetestowanie Visty minęła" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy niepowinno być tam Server bo troche dziwnie brzmi jak serwis jest przeciążony :)

Narazie nieciągnie mnie do Visty więc nieściągałem. Mam nadzieje(wim że nikłą) że Direct 10 wyjdzie pod XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam betę Visty na DVD ściągnąłem sobie na samym poaczątku 4 godzini i juz na moim dysku była, a ta beda ma nieograniczony czas działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 14:06, Brad napisał:

(...) a ta beda ma nieograniczony czas działania?


Niestety nie, działa tylko do 1 lipca 2007 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 14:01, Łuakasz napisał:

Mam pytanie czy niepowinno być tam Server bo troche dziwnie brzmi jak serwis jest przeciążony


serwis betatestowy... czasami nawet tam nie dało się wejść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 14:10, qbalodz napisał:

> (...) a ta beda ma nieograniczony czas działania?

Niestety nie, działa tylko do 1 lipca 2007 :(


hmm dziwne bo mamy 3 lipca a ja śmigam na Viscie :p
mi się system bardzo podoba i nawet sie nie tnie mimo komputera klasy średniej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 14:37, olexinski napisał:

> Niestety nie, działa tylko do 1 lipca 2007 :(
hmm dziwne bo mamy 3 lipca a ja śmigam na Viscie :p

Z tym, że my mamy obecnie 2006;D

Vista musi zostać nieco podciągnięta:( Beta i ograniczenia?? nie sądze;D Klucz jest na multi licencji więc 10 userw może z niego kożystać naraz;D To sobie przeliczmy, że każdy kto sciagnoł Viste dał swoim 9ciu kolegom;D to mamy spore grono;D Odczytnik wyszedł wiec Vista Member X10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łuakasz - DX10 nie wyjdzie na XP, bo jak sam Microsoft twierdzi - niemożliwe byłoby zaimplementowanie niektórych funkcji, związanych z nową architekturą sterowników (ja tylko cytuję). A bardziej po ludzku - nie opłaca im się to, bo wtedy mniej ludzi kupi Vistę... Ot, taki chwyt marketingowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować