Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Godzina policyjna" na kafejki internetowe w Chinach

35 postów w tym temacie

ciekwy pomysl ale rzeciesz chinczycy nie maja stycznosci z komputerami tyko w kafejkach, rzad nie pomyslal o ograniczeniu uzytkowania takze w domach;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam najbardziej ciekawi czemu większość Chińczyków lubi tam przebywać. Dla młodzieży ten kraj to często beznadzieja ciągłe ograniczenia ze strony Partii Ci ludzi czują się jak w klatkach dlatego starają się znaleźdź chwile relaksu uciekając do wirtualnego świata, a tutaj kochana Partia znowu majchruje i nawet tą ucieczke im odbiera. Cóż gorzej by chyba mieli tylko jakby w Korei Północnej żyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 11:32, nievil napisał:

> to niby dobre ale oni przeginali od zawsze w sumie nie dziwi mnie to bo u nich to gdyby
ci
> nastolatkowie mogli to by sie zagrali na śmierć
> to nie jest fikcja to fakt smutna prawda o Japoni ;/
Chyba miałeś na myśli Chińczyków a nie Japończyków - na przyszłość postaraj się ich rozróżniać,
bo wbrew pozorom te dwa narody bardzo się różnią - pod względem fizycznym, kulturowym a nawet
sposobie spędzania wolnego czasu (w domyśle gry) - Chińczycy - komputery, sieć i mmo a Japoińczycy
konsole i salony arcade (całe rodziny spędzają tam wolny czas - ale nie zagrywają się na śmierć
jak w Chinach czy Korei)


sory mój błąd
bo mnie ten news zmylił ;p ale chodziło mi o Chinczyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo to dobrze, u nas powinni wprowadzić, ale by się zaraz jacoyś obrońcy praw rzucili, a tak to dzieci zarywają nocki przed tibią i to żal mi ich troche (nie mówię o doroślejzsych graczach którzy mogą siedzieć ile chcą tylko o dzieciach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze male koreance nie beda grac ! beda sie uczyc i jako wyksztalceni ludzie beda pracowac przy projektach z bronia nuklearna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mają robic, skoro żyją w najbardziej (chyba) posranym kraju świata??? A co my robiliśmy jak był stan wojenny??? Raczej nie patrzyliśmy, jak pięknie wygląda miasto wieczorem - NIE????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 19:03, Bartold-1991 napisał:

A co mają robic, skoro żyją w najbardziej (chyba) posranym kraju świata??? A co my robiliśmy
jak był stan wojenny??? Raczej nie patrzyliśmy, jak pięknie wygląda miasto wieczorem - NIE????????

Raczej wtedy nie graliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja widze filmiki niby "śmieszne" przedstawiające nastolaktów którzy traktują problemy w grach jak najważejsze problemy w swoim życiu, to aż chciałbym do takich akcji sie przyłączyć. Nie mniej moim zdaniem zwalczanie skutków nic nie da. Tutaj powinni raczej skierować sie do producentów gier pokazujących chociażby sporty w realu ponad cyber-sportami (tyczy sie to chyba tylko gier sportowych, bo wyobraźcie sobie Quake5 z disclamerem: "zamiast grać, wyjdź na dwór i rób to samo na świerzym powietrzu :D :D :D) zachęcać grami do aktywnego trybu zycia ... co oczywiście wydaje sie tak piekne co nierealne, raz ze to gryzie ich biznes a dwa ze to az za duzo jak na i tak mally rynek gier na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować