Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Enemy Front - temat ogólny

40 postów w tym temacie

Jakoś nie znalazłem osobnego tematu o tej grze. Być może dlatego, że na tym forum dominują Wiedźminy, Cody, GTA itp.

Ogólnie wiąże dosyć spore nadzieje z tą grą. Liczę, że świat, który będziemy przemierzać będzie dosyć otwarty, a dwa dosyć sporo zadań pobocznych. Boli mnie to, że nie będzie co opa, z oglądanych filmów od twórców, gra idealnie nadaje się aby grać w misje z kampanii razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo liczę na tę grę, mam nadzieję, że odniesie sukces i zostanie odebrana pozytywnie. Sam co prawda pewnie nie zagram w chwili premiery, bo komputer już raczej tego nie uciągnie, ale mam nadzieję, że jeśli Enemy Front odniesie sukces, to będzie to znak dla innych studiów, że warto jeszcze tworzyć produkcje o II wojnie światowej, które nie są wyłącznie strategiami turowymi. A o samej grze powiem tyle, że ostatni gameplay prezentował się dobrze i mam nadzieję, że finalny produkt będzie tylko lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lokacje z ostatnich gameplayów przypominają mi trochę pierwszego Medal of Honor Allied Assult.
Francja, śnieżna Norwegia - znane klimaty. Ciekawe jak będzie prezentować się Warszawa. (obecne urywki są z krótkie, aby coś więcej powiedzieć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakiś FPS podczas II wojny, bo te wszystkie pierdoły typu celownik milimetrowy z BO2 mi się przejadły. Mam nadzieję, że uda się pograć.
PS. Ryan, Ty żyjesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Polska edycja limitowana bez OST??? WTF? Chyba, że coś zmienią. Ale jak na razie na preorderze od gram, to nic nie wiedzę. Cena spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Polska edycja limitowana bez OST???
Możesz rozwinąć ten skrót OST?

Cena kusi, nie spodziewałem się tak niskiej. No i jeszcze ten multiplayer mnie korci... Chyba się skuszę, a co tam, naszych trzeba wspierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie z kluczykiem Steam w pudełku? Poczytałem dzisiaj o grze, zobaczyłem cenę i mnie zainteresowała :)

Na Steamie nie mają jeszcze swojej strony (pewnie wystartuje 28 maja z bonusami do pre-orderów), ale zakładam, że skoro to robią goście od Snipera, to raczej Steam będzie. Ktoś potwierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już grę do odbioru ale zastanawiam się nad zakupem,widziałem parę game playów i gra jest w miarę ładna ale problem stanowią przeciwnicy; jest ich niewielu i są tępi jak nie wiem co, strzelanie do nich nie stanowi żadnego wyzwania, mamy więc taką spokojną wędrówkę przez mapę,z okazjonalnym strzelaniem do głupich wrogów...cóż,może akurat ten fragment gry, który widziałem po prostu taki był?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 11:12, BluesBoy napisał:

Zastanawia mnie zupełny brak recenzji tej gry w internecie. Znaleźliście coś?


Jeszcze nic, tylko gameplaye na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem,bo to tylko 54 zł,gra jest na Steam, mam jakąś edycję limitowaną, jak zainstaluję i znajdę trochę czasu na grę to ją opiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno kampania dość krótka - na youtubie gostek przeszedł w 3,5 h (ale chyba na najłatwiejszym poziomie). Nadal ani jednej recenzji w polskim necie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować